Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podano druzgocące szczegóły w sprawie zaginionej Polki. W takim stanie znaleziono ciało
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.06.2023 20:39

Podano druzgocące szczegóły w sprawie zaginionej Polki. W takim stanie znaleziono ciało

Polka zaginiona w Grecji
fot. facebook.com/Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska

Podano wstrząsające szczegóły w sprawie rzekomego odnalezienia 27-letniej Anastazji, która przed tygodniem zaginęła na wyspie Kos. Najnowsze doniesienia mrożą krew w żyłach, w takim stanie miało znajdować się ciało. 

Dopiero co media obiegła zasmucająca informacja. Teraz na jaw wychodzą ponure fakty. 

Odnaleziono ciało zaginionej Polki

Jeszcze kilka godzin temu cała Polska żyła nadzieją, że zaginiona 12 czerwca na greckiej wyspie Kos Anastazja odnajdzie się cała i zdrowa. Mimo wielu niepokojących przesłanek, także rodzina wyczekiwała dobrych wieści. Niestety — tydzień po wszczęciu poszukiwań przekazano najgorsze wieści. 

Jak poinformowano, odnalezione na rzeczonej wyspie ciało miało należeć właśnie do poszukiwanej 27-latki. Teraz podano mrożące szczegóły. 

Wstrząsająca informacja w sprawie zaginionej Anastazji. "Znaleziono ciało"

Druzgocące szczegóły w sprawie zaginionej Polki. To zrobiono z ciałem

Jak przekazało na Twitterze The Poland News, rodzina i obecny w Grecji partner Anastazji już zmierzają na miejsce w celu dokonania identyfikacji. Nie wiadomo, co działo się z zaginioną od momentu uchwycenia ostatniego śladu, jednak makabryczne znalezisko budzi najgorsze odczucia. 

- Zwłoki leżały pod drzewem i były przykryte gałęziami - czytamy. 

Jak możemy przeczytać w kolejnych informacjach, ciało znaleziono w odległości ok. kilometra od domu podejrzanego mężczyzny z Bangladeszu. 

Zaginięciem Anastazji żyła cała Polska. Zatrzymano domniemanego sprawcę

W krókim przekazie potwierdzono także, że 32-letni obywatel Bangladeszu, z którym łączono zaginięcie Polki został zatrzymany. Mężczyzna miał zeznać, że kobieta pojechała z nim do jego domu i dobrowolnie odbyła stosunek seksualny. Później miał ją zostawić. 

Nadal oczekujemy na dalsze informacje w sprawie. 

 

 

Tagi: zaginiona
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji