Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po koncercie podeszła do niego nieznajoma rodzina. Miała jedną prośbę, Dawid Kwiatkowski nie mógł przejść obojętnie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2022 12:21

Po koncercie podeszła do niego nieznajoma rodzina. Miała jedną prośbę, Dawid Kwiatkowski nie mógł przejść obojętnie

Dawid Kwiatkowski
Screen z relacji Dawida Kwiatkowskiego na Instagramie (instagram.com/kwiatkowsky/)

Dawid Kwiatkowski w relacji na Instagramie opowiedział o rodzinie, która podeszła do niego po zakończonym występie. Piosenkarz zwrócił się do obserwatorów z prośbą o pomoc dla chorej dziewczynki.

Wokalista ostatnimi czasy nie może narzekać na brak obowiązków ze względu na dużą popularność. Piosenkarz regularnie koncertuje po całym kraju, a także udziela się w telewizji jako juror programu „The Voice Kids”, gdzie wielokrotnie pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Po ostatnim koncercie Dawid Kwiatkowski zwrócił się do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych z pilną prośbą. Historia chorej dziewczynki, którą usłyszał po zakończonym występie, wzruszyła piosenkarza.

Dawid Kwiatkowski prosi o wsparcie fanów

Piosenkarz często komunikuje się ze swoimi obserwatorami przy pomocy mediów społecznościowych. To właśnie tam wielbiciele artysty mogli usłyszeć historię 4-miesiecznej Poli, która cierpi na SMA.

Dawid Kwiatkowski po koncercie w Sędziszowie Mazowieckim został poproszony o pomoc przez rodzinę dziewczynki. Wokalista postanowił opowiedzieć o całym zdarzeniu w relacji na Instagramie.

Przyszli do mnie z prośbą o udostępnienie zbiórki dla maleńkiej Poli, która choruje na SMA. Trwa wyścig z czasem o terapię genową — wspomniał muzyk w relacji.

Dawid Kwiatkowski udostępnił link do zbiórki, który my także przekazujemy (TUTAJ). Na leczenie dziewczynki potrzebna jest ogromna kwota ponad 9. milionów złotych. Piosenkarz prosił o wsparcie lub udostępnienie informacji. Każdy datek ma znaczenie.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?