Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „PnŚ”: Kasia Cichopek i Kurzajewski rozmawiali o pocałunkach, na antenie skradziono buziaka. Temat miły, ale mogło być niezręcznie
Michał Fitz
Michał Fitz 30.06.2022 15:52

„PnŚ”: Kasia Cichopek i Kurzajewski rozmawiali o pocałunkach, na antenie skradziono buziaka. Temat miły, ale mogło być niezręcznie

Kasia Cichopek
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

W programie „Pytanie na śniadanie” często podejmowane są nietypowe, ale jak się później okazuje, istotne dla widzów tematy. Jednym z nich była omawiana dziś kwestia prozdrowotnego wpływu pocałunków. W pewnym momencie mogło się jednak zrobić niezręcznie. Co zrobiła Kasia Cichopek?

Aktorka prowadziła rozmowę wraz ze swoim standardowym, programowym współprowadzącym, Maciejem Kurzajewskim, z którym przypisuje jej się romans. Temat pocałunków, choć intymny, wcale ich jednak nie peszył. Kasia była go szczególnie ciekawa.

Kasia Cichopek i pocałunki na wizji „Pytania na śniadanie”

W programowym studio poza prowadzącymi zasiadli także aktor, Marek Krupski z żoną Magdaleną i ekspertka do spraw psychoseksuologii. Specjalistka opowiadała o badaniach dotyczących zbawiennego wpływu pocałunków. Okazuje się, że nie tylko pomagają one w umacnianiu uczucia między dwojgiem ludzi, ale także mogą wydłużyć ich życie o nawet 5 lat. Ponadto mają też dobry wpływ na jakość skóry. Ekspertka zaznaczyła jednak, że nie chodzi o całusy z przypadkowymi osobami, a o te, które mają pewien ładunek emocjonalny, bo dawane są specjalnej osobie.

Zasiadające w studio małżeństwo, które mogło pochwalić się niemal 20-letnim stażem związku, opowiadało z kolei o praktycznej stronie drobnych czułości. Było po nich widać, że wciąż darzą się wyjątkowym uczuciem, bo siedzieli na wizji, trzymając się za ręce i nawet dali sobie buziaka wprost przed okiem kamery.

Kasia Cichopek nie mogła uwierzyć, że Krupskim udaje się utrzymać taki poziom namiętności w relacji przez tyle lat i z ogromnym zaciekawieniem o to dopytywała. Żona aktora aż w pewnym momencie speszyła się, skromnie przytakując, że naprawdę tak u nich jest. Jednocześnie zaznaczyła, że tą bardziej całuśną osobą w relacji jest jej mąż.

Co ciekawe, goszcząca w studio para zwróciła uwagę na pewną ciekawą zależność. Mają bowiem dwie córki. Jedna jest w wieku nastoletnim, a druga nie skończyła jeszcze 10 lat. Ta starsza rzekomo reaguje z delikatnym obrzydzeniem, jak widzi całujących się rodziców, za to młodsza jest zachwycona i sama doprasza się o buziaka.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Gwiazda TVP bez litości o Katarzynie Cichopek. Nie mogła spodziewać się takiego ciosu
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?