Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prawda wyszła na jaw. Współpracownik Piotra Woźniaka-Starak zdradził, jakim człowiekiem był naprawdę
Karina Sulich
Karina Sulich 22.07.2020 15:08

Prawda wyszła na jaw. Współpracownik Piotra Woźniaka-Starak zdradził, jakim człowiekiem był naprawdę

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@krzysztof_ibisz_official
Piotr Woźniak-Starak zginął niemal rok temu. Kiedy w sierpniu media poinformowały o jego zaginięciu na jeziorze Kisajno, nie tracono nadziei. Niestety, 22 sierpnia odnaleziono zwłoki mężczyzny. Bliscy wciąż w ciepłych słowach wspominają słynnego producenta, tym razem jednak całą prawdę o mężu Agnieszki Woźniak-Starak postanowił zdradzić jego współpracownik.
22 sierpnia 2019 roku Polskę obiegła dramatyczna informacja. Po czterech dniach poszukiwań z jeziora Kisajno wyłowiono ciało mężczyzny. Niestety, sprawdziły się najgorsze scenariusze. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach. Co wiemy o słynnym producencie filmowym? Bliski współpracownik mężczyzny wyznał całą prawdę.
Jaki był Piotr Woźniak-Starak?
Piotr Woźniak-Starak był utalentowany, gościnny i kochał ludzi. Tak znanego producenta filmowego wspominają rodzina i przyjaciele. Jak jednak pamięta go jedna z najbliższych mu osób, współpracownik i przyjaciel Krzysztof Terej?
Piotrek był wymagający, podnosił wszystkim wysoko poprzeczkę, ale nikogo nie krzywdził. Potrafił być bardzo ostry w stosunku do ludzi, lecz tego wymaga ten zawód – wyznał w rozmowie z magazynem Pani.
Mężczyzna zdradził również, o czym najczęściej ze sobą rozmawiali.
Piotr Woźniak-Starak prywatnie
– Prywatnie i zawodowo potwornie za nim tęsknię. Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: „A co u ciebie?”. I tej szybkiej wymiany informacji, co się działo: „Jak Ania?”, „Co u Agnieszki?”, „Jak twoje dzieci?”. Cholernie mi go brakuje – dodał Krzysztof Terej.
Piotr Woźniak-Starak na zawsze pozostanie w pamięci tysięcy Polaków. Jak się okazuje, mężczyzna był w trakcie pracy nad swoim debiutem reżyserskim, niestety, niedane było mu go ukończyć.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Piotr Woźniak-Starak
@pwsas, Instagram

Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony w jeziorze Kisajno 22 sierpnia 2019 roku.

Piotr Woźniak-Starak
Fot. instagram.com @pwsas

Znany producent filmowy był mężem Agnieszki Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ:
źródło: jastrzabpost.pl, magazyn Pani