Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się wielkim echem. Teraz milczenie przerwał ksiądz, niebywałe
Karina Sulich
Karina Sulich 11.08.2020 15:28

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się wielkim echem. Teraz milczenie przerwał ksiądz, niebywałe

Piotr Woźniak-Starak
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

Piotr Woźniak-Starak pozostawił po sobie pustkę w sercach wielu Polaków. Kiedy 18 sierpnia 2019 roku media przekazały informację o jego zaginięciu, wszyscy żyli poszukiwaniami młodego mężczyzny. Niestety, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Teraz, niemal rok od smutnych wydarzeń, na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące pogrzebu producenta. W rozmowie z Fakt.pl milczenie przerwał ksiądz.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia 2019 roku, a pogrzeb, na który poza żałobnikami przybyły również tłumy paparazzi, odbił się szerokim echem. Fakt pochówku producenta poza cmentarzem wywołał niemały skandal, a w całej sprawie śledztwo wszczęła prokuratura. Dziś pożegnalną ceremonię postanowił skomentować ksiądz, który brał w niej udział.

Piotr Woźniak-Starak. Skandal wokół pogrzebu

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w miejscu, które było najbliższe jego sercu – na terenie rodzinnej posiadłości w mazurskiej Fuledzie, co wywołało lawinę pytań. Czy ceremonia była niezgodna z polskim prawem, które zabrania chowania zmarłych poza cmentarzami? Po niemal roku od smutnych wydarzeń, komentarza w sprawie udzielił ksiądz, który brał udział w ceremonii.

– Takiego pogrzebu, jak jestem księdzem, to nie widziałem. Poświęciłem urnę z prochami w domu i to chyba był najbardziej tradycyjny fragment tej uroczystości – powiedział w rozmowie z Fakt.pl, ksiądz Jerzy, proboszcz parafii pw. św. Jana Kantego w Kamionce.

Duchowny zdradził, co działo się podczas pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak.

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?

Nietypowy pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak

Jak poinformował duchowny w rozmowie z Fakt.pl, pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka miał bardzo nietypowy charakter, a paparazzi, którzy otoczyli rodzinną posiadłość na Mazurach, robili zdjęcia nawet jemu.

– Kiedy wyszliśmy z domu, naszym oczom ukazał się rząd luksusowych aut, jeepy, sportowe marki. Były to wszystkie auta śp. Piotra. Jego żona powiedziała nam później, że zostały specjalnie przywiezione na uroczystość, bo śp. Piotr je uwielbiał – opowiadał ksiądz Jerzy, którego zaskoczyli również żałobnicy, podążający boso za trumną.

Jak podaje Wirtualna Polska, Mirosław S., który został oskarżony w związku z przeprowadzeniem ceremonii i złożeniu urny z prochami poza murami cmentarza, nie przyznał się do postawionych mu zarzutów, a sąd odroczył ogłoszenie wyroku do 12 sierpnia 2020 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak
Fot. instagram.com @pwsas

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Sprawa pochówku producenta poza cmentarzem ciągnie się do dziś.

piotr woźniak-starak
Fot. Piotr Molecki/East News

Nagrobek poświęcony Piotrowi Woźniakowi-Starakowi znajdziemy na warszawskich Powązkach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. Właśnie potwierdzili, wprowadzają nowe obostrzenia. Mogą nie spodobać się wielu Polakom

źródło: fakt.pl, wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!