Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski w "osobliwej odsłonie". Pokazał się fanom bez spodni, posypały się komentarze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.05.2023 10:11

Piotr Gąsowski w "osobliwej odsłonie". Pokazał się fanom bez spodni, posypały się komentarze

Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Piotr Gąsowski uraczył fanów dość niecodziennym widokiem. Do zdjęcia zapozował bez… spodni. Scena przykuwa wzrok, internauci nie pozostali obojętni.

Niewybredną fotografią pochwaliła się na mediach społecznościowych sama Katarzyna Skrzynecka. Co takiego stało się w Bydgoszczy?

Katarzyna Skrzynecka opublikowała nietypowe zdjęcie. Uwagę przykuwa Piotr Gąsowski...

Katarzyna Skrzynecka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia. Pokazuje fanom zdjęcia nie tylko z oficjalnych imprez, na których się pojawia, ale również dużo luźniejsze ujęcia, na których możemy zajrzeć za kulisy jej prywatności. Artystka równie chętnie dzieli się fotografiami z najbliższymi znajomymi, które uświetniają jej konto na Instagramie. 

Obecnie Katarzyna Skrzynecka wraz z Piotrem Gąsowskim oraz Januszem Chabiorem biorą udział w spektaklu “Wieczorek pożegnalny”. Aktorzy wystawiają go w różnych miejscach na terenie całej Polski, a przy tym chętnie dzielą się z fanami zdjęciami z garderoby. Jednak to, czym ostatnio podzieli się z fanami, przeszło ich najśmielsze oczekiwania…

Cud w Parczewie? Ksiądz zabrał głos, a ludzie przybywają tłumnie pod drzewo z "objawieniem"

Piotr Gąsowski zapozował do zdjęcia bez spodni!

Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka oraz Janusz Chabior biorą udział w sztuce objazdowej po Polsce, która nosi tytuł “Wieczorek pożegnalny”. Wystawiają ją na deskach różnych teatrów w całym kraju. Ostatniego wieczora wystąpili w Bydgoszczy w “Opera Nova”. Z tej okazji Katarzyna Skrzynecka podzieliła się na Instagramie śmiałym zdjęciem z garderoby, w którym Piotr Gąsowski zapozował bez spodni! Cała trójka aktorów dumnie zapozowała na fotografii, w opisie której Skrzynecka podziękowała widzom za owacje na stojąco.

Piotr Gąsowski ma na sobie elegancją koszulę, spod której wystaje fragment pasiastej bielizny. Groteskową stylizację uzupełniają wysoko naciągnięte skarpety oraz kapcie. Nie wszyscy Internauci zdają sobie sprawę, że ten niecodzienny widok to element teatralnej charakteryzacji, dlatego w komentarzach nie zabrakło głosów zaskoczonych internautów. 

Zaskoczeni fani komentują, co wywołał u nich widok Piotra Gąsowskiego bez spodni

Pod postem Katarzyny Skrzyneckiej na Instagramie w krótkim czasie pojawiło się mnóstwo komentarzy rozbawionych fanów. Widok Piotra Gąsowskiego bez spodni wywołał w sieci niemałe poruszenie!

- Widok Pana Piotra w tak osobliwym looku o tej porze zaburzy zapewne mój sen - napisała internautka.

- Mr Gąsowski wymiata w tych gaciach i papciach! - zawtórował jej ktoś inny.

- Zgrabne nóżki - dodała komentująca, nie szczędząc przy tym śmiejących się emotikonek.

- Było super, ale Piotruś  stracił swoje ulubione jeansy… uczciwego znalazcę prosimy o kontakt - skomentował Janusz Chabior.

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16