Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczere wyznanie Piasecznego: „Jeśli ktoś mnie namówił do tego coming outu, to najbardziej właśnie prezydent”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 30.06.2021 23:10

Szczere wyznanie Piasecznego: „Jeśli ktoś mnie namówił do tego coming outu, to najbardziej właśnie prezydent”

Andrzej Piaseczny
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Jakiś czas temu Andrzej Piaseczny dokonał coming outu i oficjalnie przyznał się do swojej orientacji seksualnej. Niedługo potem miała miejsce premiera jego najnowszego kawałka pt.: „Miłość”, który, jak sam przyznał, jest właśnie o nim. W jednym z wywiadów ujawnił, że to właśnie prezydent przyczynił się do tego, że artysta zdecydował się na coming out.

W związku z ostatnimi wydarzeniami Andrzej Piaseczny udzielił serii wywiadów. W jednym z nich przyznał, że to prezydent „namówił go” do dokonania coming outu.

Niespodziewane wyznanie Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny w związku z premierą swojej najnowszej piosenki pt.: „Miłość” z płyty 50/50 udzielił serii wywiadów. W jednym z nich mówił o swoim coming oucie, którego dokonał jakiś czas temu.

Jeśli ktoś mnie namówił do tego coming outu, to najbardziej właśnie prezydent. Nie społeczność, nie ci, którzy w słusznej sprawie walczą – na różne sposoby, które nie zawsze mi się podobają – ale one nie muszą mi się podobać. Cel mi się podoba – wyznał muzyk.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Andrzej Piaseczny wyjaśnił, że do podjęcia takiej decyzji skłoniły go wydarzenia z 2020 roku, które miały miejsce podczas kampanii prezydenckiej 2020, a konkretniej zachowanie Andrzeja Dudy.

Wiem, że wiele ludzi ze społeczeństwa LGBT pokazuje na mnie palcem. Wiele słów wypowiedzianych w moim kierunku jest słuszne. Ja nie chcę powiedzieć, że jestem fantastyczny, genialny i wszystko robiłem w życiu bardzo dobrze. […] Uważam, że każdy do mówienia o swoim życiu, o tym, jaki jest i czy chce o tym mówić i na ile chce o tym mówić, powinien dojrzeć samodzielnie podkreślił.

Podczas wywiadu muzyk podkreślał również, że nie ma zamiaru wracać do wydarzeń z przeszłości i rozliczać się z nią. Wskazywał, że stara się być rozsądnym człowiekiem i najważniejsze jest to, co robi i jak zachowuje się teraz.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook.com