Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paweł Małaszyński potwierdza plotki o rozstaniu. Po 22 latach ciężko było odejść
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.02.2024 13:28

Paweł Małaszyński potwierdza plotki o rozstaniu. Po 22 latach ciężko było odejść

Paweł Małaszyński potwierdza plotki o rozstaniu, fot. KAPiF
Paweł Małaszyński potwierdza plotki o rozstaniu, fot. KAPiF

Paweł Małaszyński zdecydował się potwierdzić plotki na temat swojego rozstania. Aktor wystosował oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym podziękował za 22-lenia przygodę. Artysta wspomniał także o powodach swojej decyzji. 

Paweł Małaszyński potwierdził rozstanie po 22 latach

Choć Paweł Małaszyński od 22 lat jest związany ze swoją żoną Joanną Chitruszko, tyle samo czasu spędził także w Teatrze Kwadrat. W tym czasie podejmował się również licznych innych aktywności, jak choćby występy w serialach takich jak „Na dobre i na złe” czy „M jak miłość”, a także wcielił się w rolę szarmanckiego prawnika Piotra Korzeckiego w serialu „Magda M.”,  co przyniosło mu ogromną popularność i sprawiło, że stał się jednym z najgorętszych nazwisk w polskich show-biznesie. 

Aktor przekazał w mediach społecznościowych, że zdecydował się zakończyć swoją przygodę z warszawską sceną

Drogie Koleżanki i Koledzy, droga Publiczności… odchodzę. Po 22 latach podjąłem decyzję i rozstaję się ze sceną, z którą byłem związany przez tyle lat. Nie zobaczycie mnie już w żadnym spektaklu przy ulicy Marszałkowskiej 138. Od dziś oficjalnie: NIE JESTEM JUŻ AKTOREM TEATRU KWADRAT.

Znaleziono przy grobie syna Sylwii Peretti schowane dwa przedmioty. Dlaczego chcieli to ukryć? Wywołuje duże emocje Zapytali Katarzynę Bosacką, jak dowiedziała się o zdradzie męża. Druzgocąca odpowiedź. Przez to przechodziła

Paweł Małaszyński żegna się z dawną pracą

We wpisie Pawła Małaszyńskiego nie zabrakło podziękowań – nie tylko dla osób, z którymi miał okazję pracować, ale również publiczności, która przychodziła oglądać spektakle z jego udziałem. Aktor podsumował swoje dawne miejsce pracy z dużą dozą sentymentu, nazywając je „drugim domem”. Paweł Małaszyński wykorzystał tę chwilę, by wskazać, jak znaczącym etapem jego życia i kariery był okres współpracy z Teatrem Kwadrat.

To nie było dla mnie tylko miejsce pracy, ale również drugi dom, w którym zapuściłem korzenie i oddałem mu kawał swego serca. Spędziłem w nim wspaniały czas i poznałem fantastycznych ludzi, dzięki którym poznałem teatr. Jestem wdzięczny, że miałem możliwość pracy z najlepszymi, od których tak wiele się nauczyłem. To był ważny etap w moim życiu i drodze zawodowej.

ZOBACZ TEŻ: Rafał Grabias pierwszy raz po śmierci Gabriela. Tak teraz wygląda, jeden szczegół przyciąga uwagę

Paweł Małaszyński ujawnił powody swojej decyzji

Paweł Małaszyński nie ukrywa, że wpływ na jego decyzję miały zajścia, które miały miejsce w Teatrze Kwadrat w ostatnim roku. W lutym zeszłego roku na łamach „Gazety Wyborczej” ukazał się artykuł, w którym ujawniono nieprawidłowości, jakie mają miejsce w placówce, jak również niewłaściwie traktowanie aktorów. Paweł Małaszyński w swoim oświadczeniu wskazał, że w ostatnim roku znacząco zmieniła się atmosfera panująca w teatrze. Aktor równocześnie zaznaczył, że w obecnej chwili chce zachować szczegóły powodów swojej decyzji dla siebie, choć od czasu, gdy zdecydował się odejść, znacznie łatwej mu się zasypia. 

Decyzja o odejściu nie była łatwa, ale w zaistniałej sytuacji i atmosferze, jaka panuje w teatrze od zeszłego roku, uznałem, że nie mogę postąpić inaczej. Poszukiwanie wyjść i rozwiązań, przepuszczenie ich przez filtr mojej wrażliwości, pomogło mi zrozumieć i utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie mogę i nie chcę być dłużej w tym miejscu. To było jak spojrzenie w lustro i szkło powiększające zarazem. 

Paweł Małaszyński w Teatrze Kwadrat, fot. KAPiF 2.jpg
Paweł Małaszyński w Teatrze Kwadrat, fot. KAPiF
Paweł Małaszyński w Teatrze Kwadrat, fot. KAPiF 1.jpg
Paweł Małaszyński w Teatrze Kwadrat, fot. KAPiF
Tagi: aktor
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16