Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paweł Królikowski święta spędził w szpitalu. Aktor jest w poważnym stanie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 29.12.2019 11:40

Paweł Królikowski święta spędził w szpitalu. Aktor jest w poważnym stanie

Ranczo
filmpolski.pl

Paweł Królikowski na chwilę przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala. Uwielbiany aktor tegoroczne święta spędził na oddziale neurochirurgii. 58-latek tego dnia pojawić się miał na Wigilii Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Na miejsce jednak nie dotarł. Rodzina i najbliżsi przyjaciele w trudnym czasie nie odstępowali go nawet na krok.

W związku z poważnymi problemami zdrowotnymi 58-latek już kilka miesięcy temu trafił do szpitala. Tuż przed świętami ponownie trafił do jednej z placówek w Warszawie, a jego stan był na tyle poważny, że święta spędził z dala od rodzinnego domu. Informacje o złym stanie zdrowia aktora potwierdził Antoni Królikowski.

Paweł Królikowski ponownie w szpitalu

Paweł Królikowski z problemami zdrowotnymi zmaga się od 2015 roku. To właśnie wtedy żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, namówiła go na wizytę u specjalisty. Badania wykazały tętniaka mózgu. Pomimo natychmiastowej operacji, kłopoty ze zdrowiem ponownie powróciły.

Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty- powiedział Antoni Królikowski w rozmowie z Faktem.

Jak donosi Fakt, stan zdrowia mężczyzny jest na tyle poważny, że lekarze chcą stale mieć go na oku.

Rodzina czuwa przy jego łóżku

Paweł Królikowski tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędził w szpitalu. Mężczyzna w tym trudnym czasie mógł liczyć na ogromne wsparcie rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Jego łóżka nawet na krok nie odstępowała ukochana żona. Przykre informacje dotyczące hospitalizacji aktora zmartwiły również znajomych z planu serialu Ranczo.

-Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu (…) To fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć- mówił Faktowi Bogdan Kalus, filmowy Tadeusz Hadziuk.

Redakcja Lelum.pl życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski święta spędził w szpitalu.

Paweł Królikowski

Problemy zdrowotne ponownie powróciły.

Koleżanki i koledzy z planu „Ranczo” zmartwili się wiadomością o hospitalizacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje