Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W domu rodziny Pawła Królikowskiego stoi niezwykła pamiątka. Każdego dnia przypomina o tacie i mężu
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 27.07.2020 18:35

W domu rodziny Pawła Królikowskiego stoi niezwykła pamiątka. Każdego dnia przypomina o tacie i mężu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. instagram.com/malgorzata_ok

Paweł Królikowski na zawsze pozostanie w pamięci swojej rodziny. Okazało się, że ze względu na jedną rzecz, która znajduje się w ich domu, każdego dnia myślą o nim jeszcze częściej. W ten sposób oddają mu hołd. To niesamowite, jak żona i dzieci wspominają życie artysty.

Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła zarówno bliskimi aktora jak i całym światem show-biznesu. To, jak rodzina celebruje pamięć o gwiazdorze, powoduje, że łzy same cisną się do oczu.

Paweł Królikowski — rodzina dba o upamiętnienie artysty

Małgorzata Ostrowska-Kólikowska niedawno wspólnie z córkami wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jej efekt można zobaczyć na okładce magazynu Gala. Dodatkowo aktorka udzieliła obszernego wywiadu, w którym powiedziała, jak dba o pamięć po swoim zmarłym mężu.

– Paweł był niezwykle twórczy, miał bardzo dużo pomysłów. Staramy się kontynuować projekty, które zaczął, żeby trwał w naszych myślach i sercach. Zdecydowaliśmy się prowadzić jego dzieło, Festiwal w Kudowie-Zdroju, któremu w tym roku nadano imię Pawła Królikowskiego. Wszyscy staramy się tak żyć, żeby nie gasić ducha. Żeby Paweł cały czas był częścią naszego życia — powiedziała w wywiadzie dla magazynu Gala Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

 1. Więźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
 2. Jacek Kurski wyrzucił syna z domu za to, że stanął po stronie matki? Nikt nie wie o sprawie wymeldowania, zaskakujące
 3. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki

Niesamowita pamiątka po Pawle Królikowskim

Niedawno pisaliśmy, w jakich wzruszających słowach zwrócił się Antek Królikowski do zmarłego ojca. W wywiadzie, który ukazał się w magazynie Gala, Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała, jaka pamiątka pozostała jej po mężu. Cała rodzina patrzy na nią codziennie. Łzy same napływają do oczu.

Zdjęcie Pawła stoi na sztalugach między obrazami w naszym domu i on cały czas z nami jest. Jest w nas, w naszych wspomnieniach. Często mówię dzieciom: Kolekcjonujcie wspomnienia, bo są bezcenne — powiedziała nostalgiczna Małgorzata Ostrowska-Królikowska w wywiadzie dla magazynu Gala.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  2. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie
  3. Uwielbiany wokalista disco-polo wziął ślub z przepiękną Karoliną. Jej kreacja była bardzo odważna
  4. Jest decyzja wiceministra zdrowia. Znamy dokładny termin decyzji o powrocie uczniów do szkół
  5. Żona i kochanka natknęły się na siebie porodówce. Położna nagrała reakcję zdradzonej kobiety
  6. Pilna decyzja, wracają ograniczenia. Fatalne informacje dla mieszkańców jednego rejonu Polski
  7. Nowy podatek od stycznia 2021 roku. Na zakupach zapłacimy wszyscy bez wyjątku
  8. Dzieci pierwszego września wrócą do szkół? Wiemy kiedy zapadnie ostateczna decyzja
  9. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”

Źródło: pudelek.pl,