Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W sieci pojawiło się ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.07.2020 13:31

W sieci pojawiło się ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia

paweł królikowski
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS

Paweł Królikowski odszedł w czwartek nad ranem 27 lutego. Długi czas zmagał się z ciężką chorobą neurologiczną. Już od grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu pod stałą opieką lekarzy. Niestety, pod koniec lutego odszedł z tego świata. Smutna informacja o jego śmierci wstrząsnęła całą Polską. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie z udziałem artysty, które było jego ostatnim. Z ciężkim sercem oglądamy ostatnie chwile.

Paweł Królikowski był niezwykle utalentowanym aktorem, dlatego jego odejście nie tylko dotknęło jego bliskich, ale także cały świat filmu. Do tej pory ciężko pogodzić się z myślą, że nie ma go już wśród nas.

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski zmarł w wieku 53 lat, gdyby nie choroba, na pewno jeszcze niejednokrotnie by nas zaskoczył. Informację o jego śmierci przekazał bliski przyjaciel aktora, którego cytował Super Express. Artysta już od 2015 roku miał problemy ze zdrowiem, to właśnie wtedy przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu.

Kolejne informacje o pogarszającym się stanie jego zdrowia Polska usłyszała w roku 2019.

-Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie – mówił Paweł Królikowski, w czasie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, cytuje portal polskatimes.pl.

  1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
  2. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  3. Turystki nie wytrzymały, gdy zobaczyły bryczkę z końmi na szlaku. Ich reakcja była natychmiastowa, wszystko się nagrało

Ostatnie nagranie

Mimo tego, ze Paweł Królikowski był otoczony profesjonalną opieką, choroba zabrała go z tego świata. Wszyscy niezwykle przeżyli śmierć wybitnej jednostki, teraz wspominamy go ze smutkiem. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie z jego udziałem. Aktor wziął udział w projekcie Artyści dla Skolimowa.

W związku z projektem nagrano teledysk, w którym wystąpił Paweł Królikowski. Nagranie zatytułowano Jest taki dom, oprócz aktora wystąpiły w nim jeszcze inne wybitne osobistości.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Ostatnie nagranie Królikowskiego.

paweł królikowski

Aktor odszedł 27 lutego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  2. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
  3. Trafił przed sąd przez puszczenie bąka. Skandaliczny proces na południu Polski
  4. Mateusz Morawiecki zapowiada kary i nieprzyjemne konsekwencje. Wszystko przez jeden incydent, jest oficjalne oświadczenie
  5. Niewiarygodne, Kinga Duda złożyła obietnice swojej mamie. Tygodnik ujawnił szczegóły
  6. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

Źródło: życie.news, polskatimes.pl