Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego. Żona udostępniła poruszający wpis
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.12.2020 09:21

Pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego. Żona udostępniła poruszający wpis

TVP
fot.: PIOTR PIWOWARSKI / SE / EAST NEWS

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. To pierwsze święta Bożego Narodzenia bez aktora. Na kilka dni przed świętami żona Królikowskiego opublikowała urocze zdjęcie na tle choinki, którym wzruszyła fanów. Podpisała je wierszem Jana Twardowskiego, poety ważnego dla swojego męża.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo lubianą aktorką. Odkąd aktywnie prowadzi swoje social-media możemy zawsze dowiedzieć się, co słychać u rodziny aktorki. Najnowszy wpis, to uśmiechnięte zdjęcie na tle choinki. Choć fotografia jest wesoła, bardzo wzrusza.

Pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odnalazła wsparcie po śmierci męża w rodzinie. To właśnie bliscy są dla niej najważniejsi i to oni są bohaterami zdjęć, które aktora publikuje na Instagramie.

Ostatni wpis nie mógł więc nie zawierać atmosfery świątecznej. Na tle pięknej, kolorowej choinki, Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje do selfie. Aktorka lekko się uśmiecha, jakby chciała powiedzieć, że i tak cieszy się ze świąt, które przecież spędzi w gronie najbliższych.

Uśmiechnięte zdjęcie opatrzyła jednak wzruszającym wierszem Jana Twardowskiego, poety bardzo bliskiemu sercu Pawła Królikowskiego.

Wiersz traktuje o miłości do Boga, o wiernym na niego czekaniu. I jak to bywa z poezją księdza Twardowskiego, prostymi słowami po prostu chwyta za serce. Nic więc dziwnego, że fani oddali się wzruszeniom.

Fani wspierają Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Fani poddali się nastrojowi wiersza. W komentarzach udzielili aktorce dużo wsparcia:

Pięknie Pani wygląda, tak promieniście. To specyficzny czas, bo niesie ze sobą jednocześnie nowe i zamyka stare – zauważa jedna z internautek.

Dziękuję Pani za przypomnienie tego pięknego wiersza – napisała kolejna osoba

– Kochana Pani Małgosiu. Strasznie się cieszę ze Pani jest. Dziękuję. Cenię za spokój, siłę – dodaje internauta.

Fani niezwykle doceniają niezwykły spokój Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która poradziła sobie z ogromną stratą i wciąż jest oparciem dla swoich bliskich.

Choć tuż po śmierci Królikowskiego, to podobno Antoni Królikowski zajął się całą rodziną i przejął funkcję głowy rodziny. Trzeba przyznać, że spełnił się w tej roli wspaniale.

Zobacz zdjęcia:

paweł królikowski

Aktorka opublikowała wzruszający wiersz.

paweł królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazuje na swoim profilu na Instagramie najbliższych. Na jednym z ostatnich zdjęć pokazuje pierwszemu wnukowi Józefowi śnieg za oknem.

paweł królikowski

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska mieli pięcioro dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: instagram.com