Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Sykut-Jeżyna dzieli się sekretem dotyczącym wyglądu
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 11.04.2024 19:39

Paulina Sykut-Jeżyna dzieli się sekretem dotyczącym wyglądu

Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. KAPIF

Paulina Sykut-Jeżyna przeżywa ogromny wzrost swojej popularności wraz coraz to bardziej elektryzującymi wydarzeniami w “Tańcu z Gwiazdami”. Przez prowadzenie programu, Sykut stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób pracujących w Polsacie. Dzięki temu jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych, gdzie nie pozostaje dłużna swoim fanom.

Paulina Sykut-Jeżyna ma 361 tys. obserwujących

Prowadząca Tańca z Gwiazdami może pochwalić się wielosettysięczną liczbą obserwujących na Instagramie. Fanów w tym medium zgromadziła już ponad 350 tys., a ich liczba ciągle rośnie. Warto zwrócić uwagę, że mimo ogromnej liczny osób Sykut jest z fanami bardzo szczera i otwarta.

Lubi dzielić się kulisami swojej pracy w “Tańcu z Gwiazdami”, ale również i innymi aspektami pracy w jednej z największych polskich telewizji.

Projekt bez nazwy (40).png
Fot. KAPIF, Paulina Sykut-Jeżyna
30-lecie Polsatu. Paulina Sykut-Jeżyna brała udział w "Idolu". Pamiętacie jej występ? Bardzo się zmieniła? Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Gwiazda pochwaliła się luksusowym wnętrzem

Paulina Sykut-Jeżyna dzieli się zdjęciem, które pokazuje coś interesującego

Zdjęcie, które zelektryzowało jej fanów przedstawia jedynie zdjęcie jej… głowy. Co takiego szczególnego mogło przedstawiać to zdjęcie?

Otóż chodziło o włosy. Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu wygląda zupełnie inaczej, niż przyzwyczaiła do tego publikę. Okazało się, że kiedy nie wysuszy włosów suszarką na głowie, robią jej się piękne loki, jakby wyjęte z reklamy szamponu.

Paulina Sykut-Jeżyna lubi dzielić się też innymi rzeczami

Prowadząca programu Tańca z Gwiazdami stawia głównie na tematykę związaną bezpośrednio ze swoją pracą, ale nie tylko. Lubi dzielić się też zdjęciami z wakacji oraz swoimi stylizacjami.

Przeglądając jej Instagramowy profil możemy też natrafić na urodzinowe zdjęcia jej dzieci oraz rodziny. Czy Paulina Sykut-Jeżyna czuje się na Instagramie jak ryba w wodzie? Na to wygląda.

Projekt bez nazwy (39).png
Fot. KAPIF, Paulina Sykut