Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Smaszcz pokazała swoje prywatne wiadomości. „Karma wraca do każdego”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.11.2022 21:43

Paulina Smaszcz pokazała swoje prywatne wiadomości. „Karma wraca do każdego”

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News

Afera wokół konfliktu byłej żony Macieja Kurzajewskiego i Izabeli Janachowskiej rozwinęła się i osiągnęła apogeum. Tymczasem Paulina Smaszcz pokazała jedną z wielu prywatnych wiadomości, które otrzymała w ciągu ostatnich godzin. Zareagowała na słowa internauty.

W mediach zrobiło się gorąco po tym, jak doszło do słownej przepychanki pomiędzy Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz. Teraz dziennikarka pokazała kilkanaście prywatnych wiadomości, które otrzymała od internautów. „Karma wraca” — zareagowała na jedną z nich.

Paulina Smaszcz w relacji odpowiedziała na prywatną wiadomość, która otrzymała od internauty

Nikt nie spodziewał się, że burza wokół związku Cichopek i Kurzajewskiego rozgałęzi się na tak wiele rozmaitych konfliktów. Jeden z nich osiągnął punkt krytyczny, gdy Paulina Smaszcz w mocnych słowach wypowiedziała się na temat znanej wedding plannerki i jej małżeństwa.

Pomiędzy gwiazdami doszło do ostrej dyskusji. Po stronie Janachowskiej stanęła m.in. Ewa Minge i Joanna Koroniewska, a także sam Krzysztof Jabłoński, mąż ekspertki od ślubów, którego interwencja zakończyła się usunięciem wpisu, na którym 49-letnia dziennikarka pokazała przeciwniczce środkowy palec.

Na profilu byłej żony prezentera TVP także posypały się komentarze. Część z nich krytycznie odnosiła się do jej wypowiedzi, z kolei inne chwaliły odwagę w wyrażaniu i bronieniu własnych przekonań. Także wśród relacji Smaszcz powstał przegląd pełnych wsparcia i ciepła wiadomości, które miała otrzymać od swoich fanów.

Wiele z nich dotyczyło burzliwej „konwersacji” z Janachowską — wśród nich pojawiła się jednak i taka, która nie podejmowała bezpośrednio tego tematu. Jej nadawczyni pogratulowała jednak dziennikarce siły i dążenia do sprawiedliwości.

– Chciałam pani podziękować za pani siłę, odwagę i dążenie do realizacji marzeń. Niestety, mężczyźni nadal mają lepiej, choć trudno zrozumieć dlaczego. Sprawiedliwości nie stało się zadość, ale wierzę, że karma wraca – czytamy.

Paulina Smaszcz nie kryła, że wiadomość ta sprawiła jej radość. Niezależnie od tego, czy internautka miała na myśli aferę z Kurzajewskim, czy też krytyczne słowa, które prezenterka skierowała do Jarosława Kaczyńskiego — doceniona została jej bezpośredniość i kobieca siła w walce o swoje.

– Karma wraca do każdego. To jedyna nadzieja na sprawiedliwość – podsumowała w odpowiedzi.

Paulina Smaszcz

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka