Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy
Kinga Majewska
Kinga Majewska 28.06.2020 21:03

Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

pasażer
Fot. fcebook.com/osrodek.monitorowania/

Pasażer, który wparował do jednego z gdańskich autobusów przeraził swoim zachowaniem osoby, które przebywały wówczas w pojeździe. O agresji mężczyzny poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, z pytaniem, czy ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia. Świadkowie tego zdarzenia są poszukiwani.

Pasażer w gdańskiej komunikacji miejskiej wykrzykiwał wulgaryzmy na tle homofobicznym i ksenofobicznym. Nikt nie powiadomił funkcjonariuszy policji, którzy skontaktowali się z OMZRiK dopiero dzięki publikacji w mediach społecznościowych.

Mężczyzna przestraszył wszystkich w autobusie

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował w mediach społecznościowych informacje o incydencie, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek. Pasażer wykrzykiwał wulgaryzmy w autobusie N4, który odjechał o 2:00 z Dworca Głównego w Gdańsku.

– Jesteś pe***em? Jesteś ciotą?”, „J***ć pe**ów! Cioty, geje i p***ły muszą się bać! – miał wykrzykiwać agresywny mężczyzna w autobusie.

OMZRiK prosi świadków tego zdarzenia o natychmiastowy kontakt, ponieważ nie chce, aby takie zachowanie uszło mężczyźnie płazem.

  1. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Jasnowidz powiedział, jak wygląda życie po śmierci. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję

Agresywny pasażer poszukiwany

Gazeta Wyborcza, dowiedziała się od asp. szt. Mariusza Chrzanowskiego z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, że na razie nikt z pasażerów nie zgłosił tego haniebnego zdarzenia.

W przypadku takich sytuacji należy w pierwszej kolejności powiadomić policjantów, żeby mogli zająć się sprawą – zaznaczył Chrzanowski.

Funkcjonariusze policji mimo wszystko poczynili pierwsze ustalenia. Sprawdzany jest przez nich także monitoring. Nie możemy pozwalać na homofobiczne zachowania w kraju. Agresywny pasażer jest poszukiwany, miejmy nadzieję, że spotkają go konsekwencje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pasażer

Pasażer przestraszył wszystkich w autobusie.

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Gdańsk, noc z czwartku na piątek, autobus N4 odjeżdżający o 2:00 z Dworca Głównego.
„…

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Sobota, 27 czerwca 2020

Mężczyzna na głos wykrzykiwał wulgaryzmy.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji