Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka znanego rapera oskarżyła go o stosowanie przemocy. Pokazała drastyczne nagranie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 16.11.2019 22:00

Partnerka znanego rapera oskarżyła go o stosowanie przemocy. Pokazała drastyczne nagranie

partnerka
Youtube.com/Horyzont Słubice

Partnerka znanego polskiego rapera należącego do wytwórni Quebonafide oskarżyła go o przemoc. Drastyczne nagranie, które wrzuciła do sieci, ukazuje, w jaki sposób traktował ją były partner. Jego zachowanie jest karygodne. Internauci i dotychczasowi fani nie pozostawili na nim suchej nitki.

Fotomodelka Wiktoria Cwynar jakiś czas temu publicznie oskarżyła swojego byłego już partnera o znęcanie się nad nią. Reprezentant grupy QueQuality niemalże natychmiast odpowiedział oświadczeniem, w którym zaznaczył, że w tym związku to on był ofiarą przemocy. Ta postanowiła odbić piłeczkę i podzielić szokującym nagraniem audio. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padają z ust rapera.

Partnerka rapera oskarżyła go o przemoc

W poniedziałek media obiegła wstrząsająca informacja. Wiktoria Cwynar była już partnerka rapera Kartky‚ego, podzieliła się z obserwatorami na Instagramie burzliwą historią ich związku. W relacji fotomodelki nie brakuje drastycznych i szokujących szczegółów. Jak sama przyznaje, momentami bała się o swoje życie, a trwającą 2 lata relację przypłaciła depresją.

W swojej obronie stanął muzyk, który jednoznacznie stwierdził, ze w tym związku to on był ofiarą. Dodał, że jego ex partnerka ma zaburzenia na tle psychicznym, a niejednokrotnie leki zdarzało się jej popijać alkoholem. W związku z tym na Instastories wstawił film, który miał dowodzić, że Wiktoria raniła go nożem.

Partnerka

Partnerka Kartky’ego podzieliła się wstrząsającym nagraniem.

W momencie, gdy większość osób stanęła po stronie rapera, Wiktoria opublikowała szokujące wideo. Jak sama przyznaje, od dłuższego czasu nagrywała swojego partnera, a słowa, które padają, mrożą krew w żyłach.

Kim jest Kartky?

Kartky, a właściwie Jakub Jankowski to polski raper, który wychował się w Bytomiu. Od 2015 roku jest członkiem wytwórni QueQuality. Muzyk do tej pory wydał sześć albumów. Jeden z nich, Black Magiic powstały w grudniu 2018 osiągnął status złotej płyty.

ZOBACZ SZOKUJĄCE NAGRANIE AUDIO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Mąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg