Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie słodkiego Kacperka z Rodzinki.pl? Mateusz Pawłowski ma już 17 lat, przeszedł totalną metamorfozę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.06.2021 14:08

Pamiętacie słodkiego Kacperka z Rodzinki.pl? Mateusz Pawłowski ma już 17 lat, przeszedł totalną metamorfozę

Mateusz Pawłowski
Screen z youtube.com/Rodzinkapl

Pamiętacie uroczego Kacperka z serialu Rodzinka.pl? Mateusz Pawłowski przeszedł totalną metamorfozę. Aktor ma 17 lat i od emisji serialu zmienił się nie do poznania.

Mateusz Pawłowski w produkcji TVP wcielał się w rolę Kacpra Boskiego. 17-latek grał w serialu od 2011 do 2020 roku. Od tamtej pory minęło już kilka lat, a po słodkim Kacperku nie ma już śladu.

Kacperek z serialu Rodzinka.pl teraz

Mateusz Pawłowski wcielał się w rolę Kacpra Boskiego w serialu Rodzinka.pl od 2011 roku. Swoją grą w produkcji TVP zyskał sympatię polskich widzów, którzy nie mogli oprzeć się jego niezwykłemu urokowi.

Od emisji pierwszego odcinka serialu minęła już dekada. Na przestrzeni minionych lat słodki Kacperek zmienił się nie do poznania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mateusz Pawłowski ma teraz 17 lat i nie przypomina już uroczego malca, a wyrośniętego nastolatka. Aktor co jakiś czas publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których wyraźnie widać, jak się zmienił.

Teraz na jego głowie króluje burza loków, a na zębach pojawił się aparat ortodontyczny. Mateusz jest zdecydowanie wyższy i nosi okulary.

Trzeba przyznać, że przeszedł niezwykłą metamorfozę. Fani serialu mogliby mieć problem w rozpoznaniu go na ulicy. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Widzowie wściekli na TVN. Włączyli rano telewizor i nie wierzyli własnym oczom: ,,Poniżej wszelkiej krytyki”
  2. Rafał Brzozowski przyłapany w gejowskim klubie. Na zdjęciach widać gorący pocałunek
  3. Co z nowym związkiem Zbigniewa Zamachowskiego? Zaskakujące plotki

Źródło: Instagram