Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 36-latek ożenił się z 81-letnią kobietą. Przykrość mogła sprawić mu reakcja synów emerytki
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 01.06.2021 00:35

36-latek ożenił się z 81-letnią kobietą. Przykrość mogła sprawić mu reakcja synów emerytki

ślub
instagram.com/izabellascorupco

Choć wzięli ze sobą ślub, to jak na razie mieszkają osobno. Niezwykły związek 36-latka i 81-latki potrafi wprawić w osłupienie.

Mówi się, że wiek to tylko liczba i przypadek Iris oraz Mohameda zdaje się to potwierdzać. Para w 2020 roku wzięła ślub, jednak początki ich znajomości wcale nie sugerowały na poważny związek.

Iris jest 81-letnią emerytką, która za pośrednictwem mediów społecznościowych szukała dla siebie atrakcji, które umilą jej dni. Para poznała się na grupie dla ateistów, a ich związek rozpoczął się od zwykłej wymiany kilku wiadomości.

36-latek wziął ślub z 81-latką

Jednak pisząc ze sobą, para stwierdziła, że są dla siebie wprost stworzeni i chcą spędzić ze sobą resztę życia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przy tak ogromnej różnicy wieku, często można usłyszeć komentarze, że młodsza osoba wzięła ślub ze starszą tylko po to, aby się na tym wzbogacić. Na tego typu komentarze Iris odpowiada raczej śmiechem, ponieważ utrzymuje się tylko i wyłącznie z emerytury.

Jeśli ożenił się ze mną dla majątku, będzie rozczarowany, bo żyję z emerytury. Powiedział nawet, że podpisze intercyzę, bo to mnie chce, a nie mojego domu. Spędziłam lata na uszczęśliwianiu innych ludzi – wyznała seniorka.

Choć para nie zwraca uwagi na nieprzychylne komentarze, to na drodze do ich szczęścia stanęła inna przeszkoda. Mianowicie ze względu na problemy z uzyskaniem wizy Mohamed nie mógł zamieszkać ze swoją żoną. Natomiast Iris bardzo źle znosi upały, które w Egipcie nie są niczym niezwykłym.

Dodatkowo synowie Iris, którzy swoją drogą są starsi od jej męża, nie akceptują jej związku. Wyznali też, że nigdy nie zaakceptują 36-latka jako ich ojczyma.

Na szczęście również to nie stanowi dla zakochanych przeszkody nie do przeskoczenia. Co więcej, Iris niezwykle chwali sobie swoje życie intymne, które jak przyznała, nigdy nie było lepsze.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: popularne.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów