Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ostatni przeciwnik Mateusza Murańskiego zatrzymany. Ma spędzić lata w więzieniu
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.02.2023 12:54

Ostatni przeciwnik Mateusza Murańskiego zatrzymany. Ma spędzić lata w więzieniu

Mateusz Murański
fot. KWP w Gdańsku i screen z Youtube/@swiatgwiazd2619

Jak podaje “RMF FM” znany zawodnik freak fightów występujący pod Paweł B. został zatrzymany przez policję. 35-latek miał być poszukiwany do odbycia wyroku.

Policja w Gdańsku poinformowała o zatrzymaniu Pawła B. powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców jednej z trójmiejskich drużyn piłkarskich. Był także znany z występów w federacji High League, gdzie stoczył 3 walki.

Paweł B. zatrzymany

Paweł B. miał być poszukiwany za liczne oszustwa. Miał także zakaz prowadzenia pojazdów, a policjanci namierzyli go podczas kierowania mercedesa. Podczas zatrzymania miał nie stawiać żadnego oporu.

Jak informuje Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku Paweł B. był bardzo zaskoczony, ale został już przewieziony do zakładu karnego i rozpoczął odsiadywanie dwuletniego wyroku.

W mediach huczy o śmierci Mateusza Murańskiego. Jego ojciec Jacek Murański to aktor, grał w "Klanie" i "Ojcu Mateuszu"

Paweł B. w High League

Zatrzymany mężczyzna stoczył kilka walk dla freak fightowej federacji High League. W pierwszej z nich przegrał z “Tarzanem”, w drugiej z Amadeuszem “Ferrarim”

Z nieoficjalnych informacji miał on też walczyć na najbliższej gali - 18 marca. Z oczywistych względów jednak do jego pojedynku nie dojdzie. Po ostatnim występie w oktagonie było jednak o nim bardzo głośno.

 

Paweł B. ostatnim rywalem Mateusza Murańskiego

10 grudnia ub. roku mierzył się ze zmarłym wczoraj Mateuszem Murańskim. Nie był stawiany w roli faworyta, a wygrał tę walkę. To ona miała bardzo mocno wpłynąć na psychikę Murańskiego.

Pomimo tego, że między panami był ognisty konflikt to B. wspierał Mateusza w ostatnich tygodniach i panowie wymieniali się uprzejmymi wiadomościami.

Tagi: Paweł B.