Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ordynarnie zwrócił się do Joanny Racewicz: „coś ty sobie zrobiła z gębą”. Odpowiedziała mu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.07.2022 12:42

Ordynarnie zwrócił się do Joanny Racewicz: „coś ty sobie zrobiła z gębą”. Odpowiedziała mu

Joanna Racewicz
fot.instagram.com/joannaracewicz/

Joanna Racewicz w mediach społecznościowych pochwaliła się wyjazdem wakacyjnym do Turcji. Nie wszystkim internautom spodobał się wygląd dziennikarki. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Wieloletnia praca przed kamerami nauczyła ją nieskazitelnej prezencji oraz radzenia sobie w nawet najmniej oczekiwanej sytuacji. Joanna Racewicz w czasie medialnej kariery współtworzyła takie znane programy jak m.in.: „Panorama”, „Dzień dobry TVN”, „Pytanie na śniadanie”, a obecnie współpracuje ze stacją Polsat News.

Joanna Racewicz stawia czoła hejtowi

Dziennikarka z sukcesem prowadzi własne media społecznościowe, gdzie dzieli się z szerokim gronem obserwatorów szczegółami zagranicznych wypraw. Niedawno wyleciała na krótki urlop do egzotycznej Turcji. Oprócz zdjęć w malowniczych miejscach Joanna Racewicz wykorzystuje posty, by przedstawić swoim obserwatorom kawałek historii.

Ostatnio dziennikarka wybrała się do świątyni Hagia Sophia w Stambule, skąd zamieściła obszerny wpis na Instagramie. W komentarzach wielu internautów chwaliło dobór stylizacji oraz wiedzę gwiazdy na temat słynnego miejsca.

Niestety znalazły się również osoby, które postanowiły zamieścić pod zdjęciem obrażający komentarz na temat wyglądu kobiety.

– Coś ty sobie zrobiła z gębą? – pisał jeden z internautów.

Joanna Racewicz nie zamierzała zostawić obelgi bez komentarza. W relacji zamieściła fragment sekcji komentarzy z obraźliwym wpisem, dodając wymownie: „No cóż… starość”.

Joanna Racewicz nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami

Dziennikarka jest doskonale świadoma upływającego czasu, jednak nie oznacza to, że naturalne kwestie starzenia się mają zmienić jej odbiór samej siebie. Gwiazda w mediach społecznościowych chętnie wstawia selfie, ukazując swoje wdzięki.

Niedawna sytuacja z nieprzyjemnym komentarzem również nie zmieniła postrzegania Joanny Racewicz. Już tego samego dnia jej obserwatorzy mogli być świadkami kolejnego zdjęcia przedstawiającego uśmiechniętą gwiazdę Polsatu.

Joanna Racewicz udowadnia, że hejt w internecie nie jest ważny jeśli nie wpływa na nasz odbiór. Jeśli w swoim ciele czujemy się dobrze i pewni siebie, nie ma powodu tego ukrywać, bez względu na opinię innych.

Zobacz na Intsagramie

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Racewicz w ostry sposób opisała działalność TVP Info. „Alternatywna rzeczywistość”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić