Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opole 2022: Podczas koncertu Karoliny Lizer wypuszczono zwierzę. Tomasz Kammel uspokoił publiczność
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.06.2022 16:13

Opole 2022: Podczas koncertu Karoliny Lizer wypuszczono zwierzę. Tomasz Kammel uspokoił publiczność

Karolina Lizer / Tomasz Kammel
Kadr z: „59 KFPP w Opolu – konkurs premier”, TVP (2022)

Karolina Lizer odniosła wczoraj na festiwalu w Opolu wielki sukces. Mimo to podczas jej występu Tomasz Kammel musiał uspokajać zaniepokojoną publiczność. Wszystko przez wypuszczone z klatki zwierzę.

Piosenka Karoliny pod tytułem „Czysta woda”, którą ta zaprezentowała w konkursie premier, przyniosła jej aż trzy nagrody: od publiczności, sędziów oraz specjalną od ZAiKS-u.

Karolina Lizer zwycięża na „Premierach”. Tomasz Kammel uspokajał publiczność

Lizer zrobiła wrażeniem nie tylko pięknym głosem oraz charyzmatycznym, klimatycznym wykonaniem piosenki w bardzo retro klimacie, ale też wyglądem. Intensywnie rude włosy wspaniale kontrastowały z zielonym płaszczem.

Kiedy artystka zrzuciła wierzchnie odzienie, widzom ukazał się niezwykły strój, mogący kojarzyć się z bohaterkami baśni – czerwono-złota, długa suknia z gorsetową górą. Taka była też cała aranżacja i wykonanie.

Prowadzący koncert Premier Kammel nie musiał, na szczęście, uspokajać widowni z powodu Karoliny. Ta zaskarbiła sobie serca nie tylko jurorów, ale i publiczności, zajmując pierwsze miejsce w obu głosowaniach.

To, co tak zaskoczyło i zaniepokoiło widzów, to wypuszczenie z klatki gołębia, który odleciał w bliżej niesprecyzowanym kierunku. Prowadzący koncert, widząc reakcję zebranych, postanowił ich uspokoić.

Uspokajam. Jest wyszkolony, niejedną trasę już przeleciał, dziś tylko pięć kilometrów i zaraz wraca do domu. Tam na niego czeka szef – powiedział Kammel na scenie.

Dotarł. Już jest w domu. Cieszy się, że mógł być dziś gwiazdą – dołączyła później do zapewnień sama artystka.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania