Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Omenaa Mensah urodziła! Przez cały czas ukrywała ciążę
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 18.01.2018 15:37

Omenaa Mensah urodziła! Przez cały czas ukrywała ciążę

www.instagram.com/omenaamensah/

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko! O jej ciąży mało kto wiedział, właśnie zdradziła płeć dziecka i wyjaśniła, dlaczego ukrywała ciąże. 

Mało kto wiedział o tym, że Omenaa w ogóle jest w ciąży. Dziennikarka niewiele ujawnia ze swojego prywatnego życia. Teraz ogłosiła, że urodziła zdrowego chłopca! Jej 16-letnia córka Vanessa na pewno jest zachwycona, że została starszą siostrą.

Wyjaśniła dlaczego zniknęła z mediów

https://www.instagram.com/p/Bc9q8u2lQnX/?taken-by=omenaamensah

W rozmowie z Dzień Dobry TVN, dziennikarka wyjaśniła swoją długą nieobecność w mediach. Powód? Urodziła swoje drugie dziecko. Na antenie TVN wyjaśniła jak udało jej się utrzymać ciąże w tajemnicy przed światem mediów, którego jest częścią:

Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą, żeby cieszyć się tym szczęściem w swoim domu w gronie swoich bliskich. Jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki, szanujesz ten czas i czekasz na ten czas i jest to takie twoje marzenie, które się spełnia – chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą i nie musisz w taki sposób promować siebie, poprzez swoje prywatne sprawy, to to po prostu robisz dla siebie i dla swoich bliskich. Ja właśnie tak postanowiłam, że nie będę ani zarabiać ani afiszować się ze swoim życiem prywatnym – wyjaśniła.

W rozmowie powiedziała również jakie ma plany na najbliższy czas:

– Jak się jest po 30, i się zostaje po raz drugi mamą, to inaczej się patrzy na te rzeczy. Czas macierzyństwa jak się jest dojrzałą mamą, to chcesz poświęcić czas dla małego człowieka, pod koniec roku planujemy wielką rzecz z moją fundacją, sztuka teatralna – powiedziała.

Lelum.pl gratuluje i wita na świecie zdrowego chłopca 🙂

ZOBACZ TEŻ: NAGA Omenaa Mensah w wannie z DILDO. Szokujące początki jej kariery

źródło: plotek.pl

https://www.instagram.com/p/Bd3FC72lVg0/?taken-by=omenaamensah

https://www.instagram.com/p/BdYN5wNFFfU/?taken-by=omenaamensah

https://www.instagram.com/p/BcxY4QEFhAA/?taken-by=omenaamensah

https://www.instagram.com/p/BbJ5uKclDoC/?taken-by=omenaamensah

ZOBACZ TEŻ: Hirsh na wojennej ścieżce. Nie pojawiła się na premierze filmu, w którym gra główną rolę