Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oliwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 19.05.2018 16:30

Oliwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół

popek
demotywatory.pl

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, wyrasta na piękną kobietę o wyjątkowej urodzie. Dziewczyna zaczyna odnosić sukcesy, a na jej koncie pojawiają się pierwsze kontrakty reklamowe. Nastolatka zachwyca swoją urodą odziedziczoną po mamie i udowadnia to, wstawiając zdjęcia bez makijażu. Tym razem stało się inaczej i zamiast urody dziewczyny internautów bardziej zainteresował komentarz ojca. 

Oliwia jest córką Anny Przybylskiej i jej partnera Jarosława Bieniuka. Po śmierci swojej wieloletniej partnerki Bieniuk sam wychowuje 15-letnią Oliwie oraz jej rodzeństwo. Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co często wśród internautów wzbudza wiele kontrowersji.

Komentarz Jarosława Bieniuka

Niedawno Bieniuk opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które zyskało popularność i dużo polubień od tysięcy obserwatorów. Wszyscy byli zachwyceni tym, jak dziewczyna wygląda bez makijażu. Nie każdy docenił jednak naturalną odsłonę nastolatki. Wśród krytykujących zdjęcie znalazł się ojciec Oliwii, który rozbawił wszystkich internautów.

Córcia, czy coś cię ukąsiło w usta? – spytał w humorystyczny sposób Bieniuk.

Jarosław chciał odnieść się w żartobliwy sposób do „dziubka”, z którym pozowała jego córka. Nie musiał długo czekać na jej odpowiedź.

– Nie tatusiu, tak jakoś samo wyszło – napisała Oliwia Bieniuk.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Ani Przybylskiej pod ostrzałem. Jej odpowiedź szokuje: „Ch*j ci w d*pę!”
  2. Jesz jajka? Patrz jak wpływają na twój organizm
  3. UJAWNIONE! Kochanka posła żyje na koszt podatnika

Źródło: pikio.pl