Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oliwia Bieniuk nie mogła powstrzymać łez. Zobaczyła, co na ulicy robi para emerytów
Michał Fitz
Michał Fitz 29.09.2022 20:28

Oliwia Bieniuk nie mogła powstrzymać łez. Zobaczyła, co na ulicy robi para emerytów

Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk stara się być szczera ze swoimi fanami, dlatego często publikuje zdjęcia, które pokazują ją taką, jaka naprawdę jest. Dziś mogła obserwujących nieźle zaszokować, bo wrzuciła do sieci zdjęcie swojej twarzy, po której ciekły łzy. Z jakiego powodu?

Oliwia już przy okazji innych sytuacji, głównie tych dotyczących jej mamy, pokazywała, że jest osobą niezwykle czułą i wrażliwą. Opisane przez nią dziś zdarzenie tylko to potwierdziło.

Oliwia Bieniuk nie mogła powstrzymać łez na widok starszej pary

Oliwia Bieniuk podzieliła się najpierw fotką z siłowni, pokazując, że dalej regularnie dba o formę. Gdy jednak ją opuściła, dostrzegła scenę, która złapała ją za serce. Łzy poleciały po jej policzkach na widok starszej pary.

Jak wytłumaczyła, tak przejął ją widok pary staruszków okazujących sobie czułość w miejscu publicznym. Stwierdziła, że ten widok był wyjątkowo słodki. Nic dziwnego, w końcu takie sytuacje dają wiarę młodym osobom, że prawdziwa miłość do końca życia naprawdę istnieje.

W ostatnim czasie Oliwia Bieniuk miała zdecydowanie więcej powodów do wzruszeń i część z nich na pewno była poważniejsza od okazującej sobie miłość starszej pary. Za nieco ponad tydzień, dokładnie 7 października, premierę będzie miał bowiem film opowiadający historię jej zmarłej mamy.

Oliwia wielokrotnie promowała go za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i podkreślała przy tym, że to dla niej ciężkie przeżycie, związane z silnymi, nie zawsze pozytywnymi emocjami.

Pod ostatnim postem, w którym opowiadała o filmie, napisała nawet, by potencjalni widzowie przygotowali na seans chusteczki, bo bez nich się nie obejdzie. Możemy więc jedynie przypuszczać, jaki ich stos był potrzebny córce Przybylskiej, by przebrnąć przez film.

Zobacz post:

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pełen emocji Jarosław Bieniuk komentuje film o Annie Przybylskiej. „Jest mi bardzo ciężko”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”