Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2022 11:59

Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić

Olek Sikora
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Olek Sikora, wstając dziś rano do pracy, mógł się spodziewać wielu rzeczy, ale raczej nie tego, że ktoś będzie nim na wizji ciskał o ziemię. Prezenter był bowiem asystentem gościni, która specjalizuje się w niepopularnym sporcie.

W „Pytaniu na śniadanie” regularnie pojawiają się ludzie o nietypowych pasjach, którzy przybliżają je widzom. Dziś w studio pojawiła się wybitna, polska zawodniczka sumo.

Pytanie na śniadanie. Olek Sikora powalony na ziemię na wizji

Wspomniana zawodniczka nie tylko omówiła wraz z Idą Nowakowską i Olkiem Sikorą podstawowe zasady oraz założenia sumo, ale także chciała pokazać, jak wyglądają one w praktyce. Prowadzący nie bardzo wiedzieli, jak jej pomóc, ale byli bardzo chętni, by jakoś wziąć udział w pokazie. Sprytna Nowakowska niejako wpakowała swojego kolegę w rolę asystenta bojowego.

– W tej pracy dynamika zdarzeń jest niewyobrażalna — skwitował jedynie prezenter.

Olek Sikora najpierw został ubrany w specjalny strój, co już samo w sobie rozbawiło Idę, a później ustawił się z zawodniczką na macie. Prezenter, jak na prawdziwego gentlemana przystało, chciał być bardzo delikatny i ostrożny, by czasem nie zrobić kobiecie krzywdy przy szarpaniu.

Szybko jednak zorientował się, że to nie on jest tym, który może stworzyć tutaj jakiekolwiek zagrożenie. Gdy mająca 16 lat doświadczenia w sporcie zawodniczka cisnęła nim o ziemię, stojącej obok Idzie aż ugięły się nogi.

Nie tylko Olek Sikora zapoznał się z sumo

W ostatnim czasie sympatycy sumo starają się promować ten sport wśród Polaków, a wizyta zawodniczki w „Pytaniu na śniadanie” to niejedyny przykład. Całkiem niedawno podobne sceny mogli podziwiać widzowie stacji TVN.

Tam jednak wszystko wydarzyło się nie w śniadaniówce, a w „Mam Talent”. Do popularnego programu przyszli zawodnicy sumo wraz z sędzią, który był podłączony do mikrofonu i w trakcie zaaranżowanej walki opowiadał co i dlaczego się dzieje. Czy przez takie akcje sumo faktycznie zyska nowych sympatyków w naszym kraju?

Zobacz zdjęcia:

Olek Sikora
Olek Sikora
Olek Sikora
Olek Sikora

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aleksander Sikora zastąpi Marka Sierockiego w „Szansie na sukces”! Prezenter staje się nowym ulubieńcem TVP
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Tagi: Olek Sikora