Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogłoszono wyniki badań Katarzyny Grocholi. Lekarz zabrał głos
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.01.2023 23:13

Ogłoszono wyniki badań Katarzyny Grocholi. Lekarz zabrał głos

Katarzyna Grochola
Fot. screen Dzień Dobry TVN 8.12.2020

Katarzyna Grochola opublikowała wzruszające nagranie na swoim profilu na Instagramie. Pisarka poinformowała o  wynikach badań i stanie zdrowia po operacji.

Podczas przekazywania wiadomości na temat samopoczucia gwiazdy towarzyszył jej lekarz, który operował Grocholę. Z wieści wynika, że stan zdrowia chorej uległ znacznej poprawie.

Katarzyna Grochola poinformowała o swoich wynikach badań

Jakiś czas temu pisarka ujawniła, że zmaga się z nowotworem, ale nie zamierza się poddawać i podejmuje walkę z niebezpieczną chorobą. Teraz postanowiła poinformować swoich fanów na temat najnowszych wyników badań i postępów w leczeniu.

Katarzyna Grochola zamieściła w sieci wzruszające nagranie, na którym towarzyszy jej lekarz prowadzący jej leczenie. Zachwycona gwiazda poprosiła specjalistę o udzielenie komentarza w sprawie jej najnowszych wyników badań. Okazało się, że obydwoje mieli do przekazania bardzo dobre wieści.

Pisarka wyznała, że czuje się bardzo dobrze, a także jest niezwykle wdzięczna operującemu ją lekarzowi. Z uśmiechem na ustach nazwała go „najlepszym na świecie”. Sam mężczyzna potwierdził, że zabieg przebiegł prawidłowo.

Katarzyna Grochola jest wdzięczna pracownikom służby zdrowia

Gwiazda zamieściła również wzruszający opis, w którym raz jeszcze podziękowała wszystkim specjalistom i całej służbie zdrowia, która opiekowała się nią podczas jej hospitalizacji.

Nic nie poradzę – kocham lekarzy, pielęgniarki, ratowników, salowe…a moja wdzięczność nie ma granic… – napisała pod postem Katarzyna Grochola.

Fani nie kryją radości z powodu polepszenia stanu zdrowia autorki bestsellerów i życzą jej jak najszybszego powrotu do pełni sił. Wszyscy internauci mocno trzymają za nią kciuki i cieszą się z pozytywnych wieści.

Cudowna wiadomość!!

– Wszystko będzie dobrze 

– Zdrówka, zdrówka i raz jeszcze zdrówka wspaniała Kobietko! – czytamy pod nagraniem na profilu Katarzyny Grocholi.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii