Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Od dekoltu Kajry nie można oderwać wzroku, a Sławomir... SZAŁOWE kreacje. Tak pokazali się na ramówce TVP
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.08.2023 15:40

Od dekoltu Kajry nie można oderwać wzroku, a Sławomir... SZAŁOWE kreacje. Tak pokazali się na ramówce TVP

Sławomir i Kajra urzekli na ramówce TVP
Sławomir i Kajra urzekli na ramówce TVP, fot. KAPIF

Już 17 sierpnia 2023 roku odbyła się uroczysta premiera nowej ramówki TVP. Podczas tego niezwykłego wydarzenia nie zabrakło największych gwiazd stacji, które zaskoczyły swoimi niesamowitymi stylizacjami. Tego dnia szczególną uwagę przykuła Kajra, która w urzekającej kreacji i nowej fryzurze brylowała u boku Sławomira.

Już dziś premiera jesiennej ramówki TVP

W czwartek 17 sierpnia 2023 roku odbyła się długo wyczekiwana prezentacja nowej ramówki TVP. Podczas uroczystego spotkania, które miało miejsce nieopodal warszawskich Łazienek Królewskich, nie zabrakło wrażeń i emocji, których dostarczyły największe polskie gwiazdy.

Przy okazji publiczny nadawca ogłosił, jakich nowości możemy wypatrywać już tej jesieni na antenie stacji. Dla wielbicieli seriali mamy mnóstwo dobrych wieści: już pod koniec września Telewizja Polska rozpocznie emisję najnowszych odcinków takich kultowych serii, jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, „M jak miłość”, czy „Korona królów. Jagiellonowie”. Nic więc dziwnego, że podczas dzisiejszej premiery pojawiło się mnóstwo gwiazd, doskonale znanych widzom tych produkcji.

Dramatyczne wieści o rodzinie zaginionego Krzysztofa. Najnowsze informacje łamią serce, musieli to zrobić

Kajra zachwyciła na ramówce TVP

Kajra w ostatnim czasie miała kilka okazji, by zachwycić widzów TVP. Ostatnio skradła ich serca podczas koncertu Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie, gdzie wystąpiła u boku Sławomira w wyjątkowej zielonej kreacji sięgającej do ziemi, ale równocześnie pozwalającej na pokazanie nogi aż do wysokości uda. 

Tym razem Kajra ponownie pokazała się u boku swojego męża, tym razem na ramówce TVP, gdzie kolejny raz wyglądała tak zjawiskowo, że mogłaby złamać niejedno serce.

Kajra przed chwilą zachwyciła na koncercie TVP 2.jpg
Kajra przed chwilą zachwyciła na koncercie TVP, fot. KAPiF
Kajra przed chwilą zachwyciła na koncercie TVP 1.jpg
Kajra przed chwilą zachwyciła na koncercie TVP, fot. KAPiF

Fani nie mogli oderwać wzroku od Kajry na ramówce TVP

Podczas ogłoszenia ramówki TVP mogliśmy podziwiać plejadę polskich gwiazd, które zadbały nie tylko o świetną zabawę, ale również walory estetyczne tego spotkania. Wśród nich znalazła się także Kajra, która pojawiła się na wydarzeniu u boku Sławomira. 

Piosenkarka zdecydowała się na biały total look, który bez wątpienia przykuł wiele spojrzeń. Wszystko za sprawą głębokiego dekoltu, którego wokalistka nie wstydziła się eksponować. Na gołej skórze można zobaczyć tylko długi łańcuszek, który chowa się pod połami marynarki. Inną sprawą, która przykuwa wzrok jest nowa fryzura Kajry, która zdecydowała się na grzywkę. 

Kajra zachwyciła na ramówce TVP 3.jpg
Kajra zachwyciła na ramówce TVP, fot. KAPiF
Kajra zachwyciła na ramówce TVP 2.jpg
Kajra zachwyciła na ramówce TVP, fot. KAPiF
Kajra zachwyciła na ramówce TVP 1.jpg
Kajra zachwyciła na ramówce TVP, fot. KAPiF
Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?