Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oburzenie przed 2. odcinkiem TTBZ. Widok Zenka Martyniuka doprowadził niektórych do wściekłości. „To koszmar i męka”
Michał Fitz
Michał Fitz 10.03.2022 10:54

Oburzenie przed 2. odcinkiem TTBZ. Widok Zenka Martyniuka doprowadził niektórych do wściekłości. „To koszmar i męka”

zenek martyniuk
Fot. Screen z youtube.com/ TVP Info

Najnowsza edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dobrze znanego pod skrótem TTBZ zapowiadała się wyjątkowo ciekawie z uwagi na naprawdę mocną ekipę uczestników i nowego jurora. Jak się okazuje, producenci przygotowali więcej niespodzianek.

W drugim odcinku programu na scenie pojawił się bowiem sam Zenek Martyniuk. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

TTBZ: Zenek Martyniuk w programie

W 2 odcinku wspomnianego show jeden z uczestników, Patryk Cybulski, wcielał się w Zenka Martyniuka. Choć całość zostanie wyemitowana w najbliższy piątek, w mediach społecznościowych programu już opublikowano zwiastun tego występu. O dziwo, Cybulski nie znajduje się na scenie sam, a w pewnym momencie pojawia się Zenek Martyniuk we własnej osobie. Panowie wspólnie wykonują refren jednej z piosenek króla disco-polo. Choć publiczność w studio Polsatu wiwatuje, ta internetowa część widzów nie była zachwycona.

Pod opublikowanym przez TTBZ materiałem można znaleźć bowiem całe mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. To niestety dla Zenka Martyniuka nie nowość, bowiem internauci już od dawna zarzucają mu, że ten jest niesłusznie promowany przez telewizję, bo wcale nie robi dobrej muzyki. Komentujący podkreślali, że już jego regularne występy w TVP są przesadą, a fakt, że pojawił się jeszcze w Polsacie, to już zdecydowanie za wiele.

– Że Kurski i TVP go lansuje to już dramat. Nie oglądam tych programów. Ale że Polsat to już dramat podwójny – pisze jedna z internautek.

– Litości, to koszmar i męka tego słuchać – komentuje bez ogródek inna użytkowniczka.

Warto jednak podkreślić, że to absolutnie nie pierwszy raz, kiedy jakiś uczestnik TTBZ wciela się w Zenka Martyniuka. Podobnych kreacji było już na przestrzeni lat wiele. Za króla disco-polo przebierały się takie postacie jak: Kasia Popowska, Kazik Mazur, Ewelina Ruckgaber, Kuba Molęda czy Agnieszka Twardowska.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mało kto wie, dlaczego jej twarz tak się zmieniła. Sędzia Anna Maria Wesołowska miała poważne problemy zdrowotne
  2. Piotr Adamczyk nie ma dzieci. 50-letni aktor z trudem mówi o swojej sytuacji
  3. Marta Manowska pokazała zdjęcie niemowlęcia. „Natura działa. Krąg życia trwa nadal”
Powiązane
Beata Tadla, Beata Tyszkiewicz, Marcin Hakiel, logo "Taniec z Gwiazdami"
Kto wygrał 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? A kto zbierał najgorsze noty w 8. odsłonie?