Lifestyle.Lelum.pl > Programy > No i się wydało. Ida Nowakowska wprost o współpracy z Katarzyną Cichopek i Egurrolą. Teraz dopiero się zacznie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 07.01.2023 15:51

No i się wydało. Ida Nowakowska wprost o współpracy z Katarzyną Cichopek i Egurrolą. Teraz dopiero się zacznie

Screen z programu „PnŚ”

Przy okazji jednego z tematów poruszanych na łamach „Pytania na Śniadanie” prowadzący zapowiedzieli także interesującą wymianę zdań Kasi Cichopek i Idy Nowakowskiej w sprawie współpracy na planie programu „You Can Dance”. 

Odpowiedź może nieco zaskoczyć, jest dość sugerująca. Okazuje się, że nie zawsze jest kolorowo. A osoby pracujące na planie mogą mieć odmienne zdania, jednak najważniejsze jest znalezienie nici porozumienia.

Ida Nowakowska i Kasia Cichopek wprost o współpracy

Trenerzy „You Can Dance” mieli wiele do powiedzenia w kwestiach dotyczących ich wzajemnych relacji, zarówno Kasia Cichopek, jak i Ida Nowakowska odważnie podeszły do tematu.

Relacja między trenerami jest mocno ognista, nie zawsze się ze sobą zgadzamy. Każdy ma swoje zdanie, swój temperament i swoje doświadczenia. Związane i z tańcem, jak i produkcją telewizyjną, bo pamiętajmy, że cały czas jest to jednak program telewizyjny. Każdy z nas szuka czegoś innego i nastawia mocno akcent na technikę, na dokładność w tańcu – przyznaje Kasia Cichopek.

Dodała również, że Agustin zwraca uwagę na temperament, wyrazistość, a ona sama szuka natomiast emocji i uwielbia, kiedy taniec wzrusza, czy też bawi.

Ida Nowakowska stwierdziła, że pojawiają się sprzeczki, ale to również jest podstawą sztuki. 

Egurrola dodał na sam koniec, że to właśnie do niego należy ostatnie słowo i jest to dla niego bardzo stresujące.

Pamiętajmy, że konstruktywna krytyka i życzliwe sugerowanie ewentualnych zmian mogą mieć pozytywne skutki w takich przedsięwzięciach, miejmy nadzieję, że również w przypadku powyższych osób, działania te przyniosą pozytywny efekt.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem