Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nigdy nie zostaniesz tancerzem”. Grabowski nie wytrzymał po występie Krzysztofa Rutkowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.09.2022 00:05

„Nigdy nie zostaniesz tancerzem”. Grabowski nie wytrzymał po występie Krzysztofa Rutkowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”

Krzysztof Rutkowski
fot. kadr z programu „Taniec z gwiazdami”

Po poprzedniej porażce Krzysztof Rutkowski dał kolejny popis na parkiecie. Tym razem umiejętności taneczne detektywa dobitnie skomentował Andrzej Grabowski. 70-letni juror wprost podsumował uczestnika. Nawet Iwona Pavlović nie była tak surowa.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska niezbyt dobrze poradzili sobie z salsą w 1. odcinku „Tańca z gwiazdami”. Mimo fali krytyki, jaka wylała się, zwłaszcza po konflikcie z Iwoną Pavlović, detektyw ostro wziął się do treningów. Wiele wskazywało na to, że uczestnik zdoła podnieść swoje umiejętności. Ale czy tak rzeczywiście się stało?

Para numer 4. ma już za sobą drugi taniec. Tym razem zmierzyli się z tangiem. Ostatnio bezlitosna była dla nich Czarna Mamba. Teraz taneczny popis dobitnie skomentował Andrzej Grabowski.

Krzysztof Rutkowski ostro podsumowany przez Grabowskiego. „Nigdy nie zostaniesz tancerzem”

Mimo deklaracji, które zaczęły pojawiać się w sieci po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”, z pewnością wiele osób z niecierpliwością oczekiwało na kolejny popis pary numer 4. Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska po intensywnych treningach wyszli na parkiet i zatańczyli tango.

W mediach już pojawiają się pierwsze komentarze. Niestety, kolejna próba także nie spotkała się z aprobatą. Widzowie bezlitośnie ocenili starania detektywa, niektórzy stwierdzili nawet, że jego umiejętności od ostatniego epizodu… pogorszyły się.

On coraz bardziej jest sztywny – zauważyła internautka.

A jak zmagania śledczego ocenili jurorzy. O dziwo, Iwona Pavlović, która ostatnio przyznała parze najmniejszą możliwą ilość punktów, orzekła, że zauważyła „kilka kroków tanga w tym tangu”.

Tym razem bardziej dobitny komentarz miał Andrzej Grabowski. Mimo, iż ostatnia surowa ocena zaowocowała niemałym konfliktem w mediach, otwarcie powiedział Krzysztofowi Rutkowskiemu, co sądzi o jego możliwościach.

Tak jak Malitowski nigdy nie będzie detektywem, ty nigdy nie będziesz tancerzem –  zawyrokował spokojnie, a z jego opinią zgodzili się widzowie.

Pan Grabowski dobrze powiedział, że nigdy nie zostanie tancerzem… on nie tańczy tylko depcze – stwierdził jeden z nich.

A wam jak podobał się drugi taniec detektywa?

Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do tanga. Internauci nie są zachwyceni
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”