Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nietypowe wydanie „Pytania na śniadanie” z okazji Dnia Mężczyzn. Widok prowadzących zaskoczył
Michał Fitz
Michał Fitz 10.03.2022 12:24

Nietypowe wydanie „Pytania na śniadanie” z okazji Dnia Mężczyzn. Widok prowadzących zaskoczył

Pytanie na Śniadanie
kadr z programu Pytanie na Śniadanie

Dziś obchodzimy Dzień Mężczyzn. To zdecydowanie mniej popularne święto niż Dzień Kobiet, które miało miejsce 3 dni temu, ale Pytanie na Śniadanie i tak postanowiło ją uczcić w wyjątkowy sposób.

Dziś bowiem w studio pojawiła się nietypowa para prowadzących. Mimo Dnia Mężczyzn program przejęły przedstawicielki płci pięknej.

Pytanie na Śniadanie: Nietypowa para prowadzących

Osoby, które spodziewały się dzisiaj jednego z prezenterów, Aleksandra Sikory, Macieja Kurzajewskiego czy Tomasza Kammela mogły się nieźle zdziwić, gdy włączyły dziś swój ulubiony program śniadaniowy. Wśród prowadzących na próżno było bowiem szukać jakiegokolwiek mężczyzny. Ci w ramach prezentu z okazji ich święta dostali widocznie wolne.

Wobec tego program poprowadziły Ida Nowakowska i Izabella Krzan. Choć dla obu pań była to nowa, wyjątkowa sytuacja, poradziły sobie fenomenalnie. Omawiały przy tym naprawdę poważne tematy. Jak zwykle od dwóch tygodni część emisji poświęcono rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Panie komentowały też materiał, w którym przybliżono postać dziennikarza-poligloty, który stał się sławny dzięki swoim relacjom z wojny.

Nie zabrakło też tematów bardziej błahych, ale jednocześnie przyjemnych. Panie rozmawiały chociażby o Cameron Diaz, która miała odrzucić propozycje ról filmowych, łącznie opiewających na 100 milionów dolarów. Poza tym, ze względu na dzisiejsze święto, pojawił się także temat dzielnych ojców, którzy chwalą się w mediach społecznościowych tym, jak dobrze wychowują swoje pociechy. Takimi mężczyznami szczególnie zachwycała się Ida Nowakowska.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mało kto wie, dlaczego jej twarz tak się zmieniła. Sędzia Anna Maria Wesołowska miała poważne problemy zdrowotne
  2. Piotr Adamczyk nie ma dzieci. 50-letni aktor z trudem mówi o swojej sytuacji
  3. Marta Manowska pokazała zdjęcie niemowlęcia. „Natura działa. Krąg życia trwa nadal”