Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd. Nie tylko Wiśniewski stawia na oryginalność
Kamil Olek
Kamil Olek 19.09.2021 13:14

Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd. Nie tylko Wiśniewski stawia na oryginalność

imiona dzieci gwiazd
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official, instagram.com/m_wisniewski1972

Niecodzienne imiona potomstwa Michała Wiśniewskiego stały się już kultowe. Okazuje się jednak, że nie tylko on postanowił nazwać dzieci w nietypowy sposób. Na podobny krok zdecydowały się również inne osoby, znane z rodzimego show-biznesu, w tym między innymi Katarzyna Figura, Marina Łuczenko i Katarzyna Skrzynecka.

Nietypowe imiona dzieci gwiazd

Zadziwiające (dla wielu) imiona wokalista Ich Troje nadał już pierwszym z piątki swoich dzieci, które były owocami związku z Mandaryną. Pełnoletni już syn artysty znany jest tym samym jako Xavier, córka zaś – jako Fabienne. Pozostałe dzieci to z kolei Etiennette i Vivienne Vienna. Najmłodszy potomek gwiazdora otrzymał zaś imiona Falco Amadeus.

Na oryginalność postawiła również jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek – Katarzyna Figura. Jej nastoletnie dziś córki to Koko Claire oraz Kaszmir Amber. Wpływ na niecodzienny wybór miał w dużej mierze ówczesny partner artystki.

Marina Łuczenko, a także jej mąż – piłkarz Wojciech Szczęsny – wybrali zaś opcję pochodzenia irlandzkiego, stanowiące jedną z dopuszczalnych form wyjątkowo popularnego imienia William. Ich trzyletni synek to bowiem Liam.

Wieloletnia jurorka formatu „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyna Skrzynecka wychowuje zaś niespełna dziesięcioletnią Alikię Ilię. Wybór greckiego imienia motywowany był nieskrywaną przez aktorkę miłością do tego europejskiego kraju.

Uważacie wskazane imiona za przejaw oryginalności czy też niepotrzebnej fanaberii?

Źródło: Parenting

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Poruszające słowa żony Wiesława Gołasa o grobie męża