Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niestety, COVID-19 w rodzinie Wiśniewskich. Wiemy, w jakim stanie są żona i synek gwiazdora
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.02.2022 22:57

Niestety, COVID-19 w rodzinie Wiśniewskich. Wiemy, w jakim stanie są żona i synek gwiazdora

Mandaryna
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wyznał, że jego syn i żona chorowali na COVID-19. O zarażeniu koronawirusem dowiedzieli się przez przypadek, kiedy Falco Amadeus zaczął mieć problemy z kaszlem.

Falco Amadeus jest piątym dzieckiem Michała Wiśniewskiego. 29 stycznia obchodził swoje pierwsze urodziny. Muzyk nie ukrywa, że chłopiec jest oczkiem w głowie całej rodziny. Tym bardziej zaniepokoił się zdrowiem maluszka.

Michał Wiśniewski: „Falco pokasływał, więc Pola poszła z nim do lekarza”

Wiśniewski udzielił dziś wywiadu magazynowi „Fakt”, w którym wyznał, że jego roczny synek Falco Amadeus oraz żona Pola chorowali na COVID-19.

O tym, że Pola i Falco zostali zakażeni koronawirusem, Wiśniewscy dowiedzieli się przez przypadek. Jak czują się obecnie członkowie rodziny Michała Wiśniewskiego? Muzyk wyjaśnił w wywiadzie:

Jest zdrowy, choć już chorował na covid, więc musieliśmy wszyscy pozostać w domu. Przeszedł go jednak bardzo łagodnie, a wykryliśmy wirus przez przypadek. Falco pokasływał, więc Pola poszła z nim do lekarza. Okazało się, że i ona i on są chorzy.

Zakażenie SARS-CoV-2 to nie jedyne niebezpieczeństwo, które grozi najmłodszemu członkowi rodziny Wiśniewskich. Falco zaczął już chodzić, więc całe mieszkanie trzeba było zabezpieczyć przed ciekawskim maluchem.

Wiśniewski wyznał, że aby zapobiec różnym urazom oraz ułatwić synowi stawianie pierwszych kroków, w całym mieszkaniu zainstalował specjalne barierki:

Gdy zaczął wstawać, musiałem wszędzie zainstalować barierki. Chodził, trzymając się ich, a teraz powoli czuje się coraz pewniej i chodzi ze mną za rączkę – wyznał lider „Ich Troje”.

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN
  2. Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią
  3. Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan