Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.05.2022 22:15

Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Michał Wiśniewski
fot. East News / Beata Zawadzka / eastnews.pl

Nie tak dawno temu media ogłaszały, że Michał Wiśniewski nie tylko ponownie został ojcem, ale także się ożenił. Okazuje się jednak, że nie był to ostatni ślub w jego życiu. Lider grupy „Ich troje” zapowiedział, że wkrótce znów będzie świętował złożenie przysięgi małżeńskiej.

Michał Wiśniewski już pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Ostatnio jednak wydawało się, że lider „Ich troje” wreszcie odnalazł spokój u boku Poli, z którą doczekał się syna, Falco Amadeusa. Para pobrała się w 2020 roku, zaledwie kilka miesięcy po oświadczynach.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdor słynie z ekstrawagancji. Od włosów, aż po czubki butów — swoimi stylizacjami i działaniami kreuje się na buntownika i ekscentryka, czym przyciąga do siebie całe rzesze fanów. Nie dziwi więc fakt, że dotychczasowe ceremonie zaślubin odbijały się w mediach szerokim echem.

Michał Wiśniewski znów bierze ślub. Wiemy, kiedy się odbędzie

Od reguły hucznych zaślubin wyłamała się wreszcie ostatnia ceremonia. Powód był oczywisty — w roku 2020 szalała pandemia COVID-19 i zorganizowanie wielkiej zabawy, na której mogłyby pojawić się tłumy gości było po prostu niemożliwe. Michał Wiśniewski musiał zadowolić się kameralną uroczystością w gronie najbliższych, która odbyła się w ogrodzie przy willi w Magdalence.

Czy oznacza to, że ślub z Polą będzie wyjątkiem od poprzednich imprez? Absolutnie nie! Już w styczniu na Instagramie pojawiły się wzbudzające podejrzenia zdjęcia, kiedy ukochana gwiazdora odwiedziła ślubne atelier Patrycji Kujawy, zaś sam lider „Ich troje” już wcześniej, w rozmowie z Izabelą Janachowską zdradził, że w przyszłości planuje porządną uroczystość.

Teraz padło oficjalne oświadczenie. Michał Wiśniewski wraz z żoną udzielił wywiadu dla „Party”, w którym wreszcie wypowiedział znamienne słowa:

Będzie drugi ślub!

Uroczystość ma się odbyć już tej jesieni. Wygląda na to, że muzyk jest zakochany po uszy w swojej wybrance. Pozostaje nam zatem czekać na ceremonię, a także życzyć „młodej parze” szczęścia i miłości.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dorota Wellman oszukała wszystkich. Zrobiła „numer stulecia”
  2. Edyta Górniak nie mogła opanować płaczu. W lesie ujrzała druzgocący widok. „Wielka tragedia”
  3. Hubertowi Urbańskiemu aż mina zrzedła. Kłopotliwe pytanie w „Milionerach” o klasyczny węzeł