Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepublikowane dotąd fragmenty nagrań z Anną Przybylską trafiły do sieci. Wzruszenie sięgnęło zenitu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.09.2022 18:57

Niepublikowane dotąd fragmenty nagrań z Anną Przybylską trafiły do sieci. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Anna Przybylska
fot. kadr z serialu „Złotopolscy”

Wszyscy fani z niecierpliwością wyczekują premiery filmu, opowiadającego o życiu osobistym i karierze zawodowej Anny Przybylskiej. Teraz w sieci pojawiły się kolejne nieopublikowane wcześniej fragmenty ze wzruszającej produkcji. 

Piosenkarka Sylwia Grzeszczak podzieliła się z fanami krótkim filmikiem, na którym możemy zobaczyć nowe, nieznane wcześniej fragmenty dokumentu. Wokalistka poinformowała również, że jej najnowszy utwór „O nich, o Tobie” będzie promował wyczekiwany film „Ania”.

Na zamieszczonym przez artystkę nagraniu możemy nie tylko zobaczyć kilka filmików z prywatnego archiwum aktorki, ale też usłyszeć wypowiedzi zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. Słyszymy tam również wzruszające słowa Ani Przybylskiej.

W sieci pojawiły się nowe fragmenty filmu o Annie Przybylskiej

Sylwia Grzeszczak zamieściła na swoim profilu krótkie wideo, przedstawiające to, czego możemy spodziewać się w zaplanowanym na 7 października filmie „Ania”. Produkcja już teraz budzi ogromne emocje, a to dlatego, że dzięki niej będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć, jak cudowną osobą była zmarła Anna Przybylska.

Dokument zawiera nie tylko prywatne nagrania rodziny aktorki, ale też wypowiedzi takich gwiazd, jak Cezary Pazura, Michał Żebrowski, czy Anna Dereszowska, którzy mieli okazję osobiście poznać sympatyczną artystkę.

Na nagraniu udostępnionym w social mediach przez Sylwię Grzeszczak możemy między innymi zobaczyć moment, w którym Anna Przybylska bawi się z ukochanymi dziećmi, a także usłyszeć wyznanie jej męża Jarosława Bieniuka na temat tego, jak wielką miłością darzył swoją partnerkę.

W filmiku słyszymy również wyznanie samej aktorki, która opowiada o tym, jak z czasem zmieniło się jej podejście do życia.

-Naprawdę zaczynam cieszyć się każdą chwilą i doceniam każdą minutę spędzoną na tym łez padole — opowiada na archiwalnym nagraniu głosowym aktorka.

Sylwia Grzeszczak nagrała piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej

Przy okazji wokalistka zapowiedziała premierę swojego nowego singla, który ukaże się już jutro. Co więcej, wzruszająca piosenka znajdzie się także w filmie poświęconym życiu Anny Przybylskiej, pod tytułem „Ania”. Fragment poruszającego utworu możemy usłyszeć już teraz w social mediach Sylwii Grzeszczak.

-Kochani. Pragnę Was poinformować, że mój najnowszy singiel „O nich, o Tobie”, promować będzie film „Ania”, który wchodzi do kin od 7 października. Zwiastun tej wyjątkowej produkcji już teraz, a premiera mojej piosenki w całości już jutro — napisała piosenkarka na swoim profilu na Instagramie.
Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @sylwia_grzeszczak_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska na niepublikowanej fotografii sprzed lat. „Kocham to zdjęcie”
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem