Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepokojący szczegół na zdjęciu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z wnukiem. „Przy wypadku nic mu nie pomoże”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.06.2022 16:38

Niepokojący szczegół na zdjęciu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z wnukiem. „Przy wypadku nic mu nie pomoże”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Instagram/malgorzata_ok Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też kochającą mamą i babcią. Gwiazda nie ukrywa, że jej wnuki są prawdziwym oczkiem w jej głowie. Teraz dodała nowe zdjęcie z Józiem.

Pod najnowszym postem aktorki pojawiły się komentarze dotyczące bezpieczeństwa malucha. Fani zarzucają gwieździe, że zapomniała o jednym małym, ale istotnym szczególe, który może zagrozić chłopcu. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapomniała o jednym szczególe przy opiece nad wnukiem

Aktorka wielokrotnie podkreślała, że chciałaby bardziej angażować się w wychowywanie wnuków i spełniać się jako babcia. Niestety, nie jest to takie proste, ponieważ jej kontakt z najmłodszym Vincentem jest prawdopodobnie nieco utrudniony. Dlatego też gwiazda kultowego serialu „Klan” każdą wolną chwilę spędza ze swoim ukochanym wnukiem Józiem. Chłopiec jest owocem związku jej syna Jana Królikowskiego z aktorką Joanną Jarmołowicz.

Chłopiec jest prawdziwym oczkiem w głowie babci, która stara się poświęcać mu jak najwięcej czasu. Niedawno dodała ona na swój profil na Instagramie fotografię zrobioną podczas wspólnej wyprawy z Józiem. Uwagę fanów natychmiast przykuł jeden istotny szczegół.

Fanka zwraca uwagę Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej

Gwiazda zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym widać, że razem z synem Jana Królikowskiego siedzi na tylnym siedzeniu samochodu. Widać, że zarówno chłopiec, jak i jego babcia są ze sobą niesamowicie szczęśliwii. Z opisu można wywnioskować, że wybierają się w jakąś podróż.

-Z Józkiem – na koniec świata i jeszcze dalej — podpisała zdjęcie na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jednak to, co zwróciło uwagę fanów to niedokładnie zapięte pasy bezpieczeństwa Józia. Jedna z internautek zauważyła, że są one bardzo poskręcane, a to w istotnym sposób może zagrażać bezpieczeństwu chłopca.

-Jeśli chcecie się nim długo cieszyć, to zadbajcie o jego bezpieczeństwo. Poskręcane pasy, niedociągnięte, przy wypadku nic mu nie pomoże — napisała w komentarzu jedna z obserwatorek gwiazdy.

Co uważacie na ten temat?

Zobacz post aktorki:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Instagram