Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepokojące doniesienia z TVP. Ważą się losy Joanny Kurskiej?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2022 14:38

Niepokojące doniesienia z TVP. Ważą się losy Joanny Kurskiej?

Joanna Kurska
fot. KAPiF

W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia na temat wątpliwej sytuacji żony Jacka Kurskiego w Telewizji Polskiej. Czy Joanna Kurska powinna obawiać się o swoją posadę w stacji? 

Od czasu zmiany na fotelu prezesa Telewizji Polskiej coraz częściej pojawiały się wieści na temat niepewnego stanowiska żony Jacka Kurskiego. Dziennikarka pracuje obecnie jako szefowa kultowego show stacji „Pytanie na śniadanie”, a wszyscy prowadzący program deklarują jej profesjonalizm i odpowiednie podejście do pracowników.

Teraz jednak plotki o niepewnej sytuacji gwiazdy wybrzmiewają coraz głośniej. Według niektórych z nich Joanna Kurska pożegna się ze śniadaniówką zaraz po powrocie z urlopu.

Joanna Kurska powinna obawiać się o swoją przyszłość w TVP?

Coraz częściej można natrafić na wiadomości dotyczące sytuacji, jaka panuje obecnie za kulisami TVP. Według niektórych portali Joanna Kurska może poważnie obawiać się o swoje stanowisko pracy, a wszystko ma rozstrzygnąć się podczas najbliższego czwartkowego spotkania z nowym prezesem Telewizji Polskiej Mateuszem Matyszkowiczem.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że szefowa „Pytania na śniadanie” poinformowała właśnie, że wybiera się na kilkudniowy urlop, który ma rozpocząć się już w piątek. Jeden z protali dotarł nawet od informatora, który twierdzi, że wolne od pracy jest początkiem końca Joanny Kurskiej w TVP.

W piątek idzie na kilkudniowy, zaplanowany wcześniej urlop. Ale przekazała zespołowi informację, że spodziewa się, iż po powrocie z urlopu jej praca w „Pytaniu na śniadanie” zakończy się raczej prędzej niż później – czytamy słowa informatora „Wirtualnych mediów”.

TVP o zwolnieniu Joanny Kurskiej: „

Istnieją różne wersje, według których nowy prezes Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz miałby chcieć zwolnić żonę swojego poprzednika. Jedną z nich jest chęć definitywnego zerwania kontaktu z małżeństwem, które do tej pory wybitnie kojarzyło się z publicznym nadawcą.

Są też jednak głosy, że prezes chce zerwać współpracę z szefową „Pytania na śniadanie” z powodu jej ciągłej obecności w mediach, w  tym samej śniadaniówce. Według tych doniesień biznesmen bardzo dba o wizerunek stacji i nie chce dłużej pozwalać na coś takiego.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Kurska
Joanna Kurska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli