Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieoficjalnie: Joanna Kurska żegna się z TVP
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 04.01.2023 08:40

Nieoficjalnie: Joanna Kurska żegna się z TVP

Joanna Kurska
fot. KAPiF

Media obiegła nagła informacja. Wedle doniesień Joanna Kurska 3 stycznia pożegnała się z TVP. Nie obyło się bez przykrych epizodów, podano jednak nieoficjalny powód zakończenia współpracy. 

Już od kilku tygodni w mediach krążyły domysły i spekulacje na temat dalszej kariery żony Kurskiego w TVP. Wieczorem 3 stycznia serwis Onet podał nagłą informację. Według niej Joanna Kurska właśnie pożegnała się ze stacją.

Nieoficjalnie: Joanna Kurska zakończyła współpracę z TVP, podano powód

Żona byłego już prezesa Telewizji Polskiej ponownie dołączyła do zespołu po tym, jak jej mąż został odwołany ze stanowiska. To właśnie romans i związek z Jackiem Kurskim sprawił, że kobieta kilka lat temu odeszła ze stacji. Po powrocie nie było jej jednak dane długo zagrzać miejsca — przynajmniej według najnowszych doniesień.

6 września Joanna Kurska została szefową Pytania na Śniadanie. Od tego momentu program odnotował skok oglądalności o 9 tysięcy widzów w porównaniu do ubiegłego roku. Jeszcze 17 grudnia w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zapewniała, że „nigdzie się nie wybiera”. W tym samym czasie gruchnęły jednak przykre informacje.

Według tabloidów nowa dyrektor miała kilkukrotnie narazić się zarządowi — czarę goryczy przelała podobno afera wokół przedświątecznego spotu reklamowego, do którego żona byłego prezesa zaangażowała własną córkę.

Opinię publiczną wzburzyły przesłanki, jakoby zrezygnowała z castingu i bez uzgadniania wzięła małą Annę Klarę Teodorę na plan. Z innych źródeł dowiadywaliśmy się zaś, że współpraca szefowej ze stacją miała zostać zakończona ze względu na wyjazd Jacka Kurskiego do USA.

Tych informacji nie potwierdzono, jednak dalszą karierę żony byłego prezesa śledzono z zainteresowaniem i niepokojem. Wreszcie, wieczorem 3 grudnia serwis Onet podał jednoznaczną wiadomość: Joanna Kurska pożegnała się z TVP. Według tabloidu nie doszło do zwolnienia — dyrektor sama rozwiązała umowę.

Czekamy na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Joanna Kurska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Internauci reagują na tęczowe opaski w TVP. „Żeby goście z zagranicy musieli promować normalność”

Źródło: Wirtualne Media, Onet