Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.09.2022 22:34

Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?

Żona Jacka Kurskiego
fot. Pawel Wodzynski/East News

Media obiegły zaskakujące doniesienia. Żona Jacka Kurskiego prawdopodobnie pokieruje programem „Pytania na śniadanie”. Chwilę po tym, jak dowiedzieliśmy się, że dotychczasowy prezes TVP został odsunięty ze stanowiska, pojawiły się wieści, że Joanna powróci do stacji. 

Historia tego małżeństwa zaczyna się właśnie w siedzibie stacji. Joanna i jej przyszły mąż poznali się na korytarzach Woronicza. Kiedy Polska poznała prawdę o ich związku, żona Jacka Kurskiego zrezygnowała z posady i od tej pory zajmowała się domem i córką. Teraz jednak sytuacja może ulec diametralnej zmianie.

Żona Jacka Kurskiego powróci do TVP? Wkrótce ma dołączyć do zespołu

„Presserwis” podaje, że żona Jacka Kurskiego rozpocznie współpracę już od 6 września. Z informacji wynika, że Joanna ma pokierować zespołem „Pytania na śniadanie”. Będzie to niewątpliwie wielki powrót po 6 latach nieobecności.

Jeszcze kiedy nosiła nazwisko Klimek, kobieta współpracowała najpierw z Polsatem, a następnie przeniosła się do TVP, gdzie została dyrektorką biura programowego i dyrektorką biura marketingu. Odeszła… z miłości. W 2016 roku zrezygnowała z posady, a dwa lata później poślubiła prezesa stacji.

Jakiś czas temu w rozmowie z „Pudelkiem” Kurski przyznał, że uważa decyzję o odejściu żony za przesadną. Stwierdził, że swoista „kara” za zakochanie się w nim była zbyt surowa. Nie ukrywał, że cieszyłby się, gdyby powróciła do Telewizji Polskiej. Wówczas wypowiedział pamiętne słowa:

Obiecuję, że jak kiedyś z telewizji odejdę, […] to poproszę następców, żeby ona tutaj wróciła. Tak byłoby po prostu uczciwie. 

Choć informacje nie zostały potwierdzone, wiele wskazuje na to żona Jacka Kurskiego rzeczywiście powróci do TVP. Gdyby dodatkowo okazało się, że po odwołaniu ze stanowiska prezesa, były poseł na sejm rzeczywiście dostał się do rządu, oznaczałoby to niemały przełom w ich małżeństwie.

fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media: Jacek Kurski może wejść do rządu. Były prezes TVP głośno mówi o „kolejnych wyzwaniach”
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Presserwis