Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywałe nagranie z udziałem Beaty Kozidrak. Tak spędza czas przed sylwestrową imprezą
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 15:33

Niebywałe nagranie z udziałem Beaty Kozidrak. Tak spędza czas przed sylwestrową imprezą

Beata Kozidrak
Sceern z portalu pomponik.pl, „ZWYCZAJNA” BEATA KOZIDRAK NA ZAKUPACH W DYSKONCIE, Data publikacji: 20.08.2020 rok

Beata Kozidrak w ostatnim czasie spotkała się z ogromnym hejtem po tym, jak została zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Na szczęście jak widać, wokalistka powoli wraca do występów na scenie. Na TikToku pojawiło się nagranie zza kulis sylwestrowego koncertu.

Wokalistka zespołu Bajm wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Oprócz niej na scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie wystąpi też m.in. Michał Szpak i Kayah.

Beata Kozidrak przygotowuje się do Sylwestrowej Mocy Przebojów

Telewizja Polsat w tym roku organizuje Sylwestrową Moc Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na koncercie mają wystąpić m.in. Viki Gabor, Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Enej, Doda, Dr Alban, a także zespół Bajm.

Na TikToku Kayah właśnie pojawiło się nagranie zza kulis chorzowskiej sceny. Okazuje się, że gwiazdy wieczoru bawią się świetnie w swoim towarzystwie i ćwiczą swoje wokale.

Nagranie, które opublikowała Kayah zaczyna się od jej interpretacji piosenki Sweet Dreams zaprezentowanej razem z Beatą Kozidrak, a także Michałem Szpakiem. Pojawił się także Nick Sinckler.

Jak wam się podoba próbny występ naszych gwiazd?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”