Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje prowadzący kultowego programu TVP. "Adamie! Dziękuję za wszystko"
Michał Fitz
Michał Fitz 14.11.2023 20:06

Nie żyje prowadzący kultowego programu TVP. "Adamie! Dziękuję za wszystko"

tvp
fot. CanvaPro

Niestety docierają do nas bardzo przykre informacje, które mogą zasmucić przede wszystkim nieco starszych fanów piłki nożnej. Zmarła bowiem osoba, która przez lata zachęcała najmłodszych widzów do uprawiania tego sportu. Dziennikarz prowadził kultowy program TVP.

Nie żyje kultowy dziennikarz TVP

Dziś o śmierci Adama Gocela poinformowała jego wieloletnia koleżanka z pracy, Joanna Warecha. Kobieta co ciekawe już usunęła oryginalną wersję tego komunikatu ze swoich mediów społecznościowych. Nie podała w nim jednak przyczyny zgonu mężczyzny. Skupiła się za to na tym, by czule go pożegnać.

Adamie! Dziękuję za wszystko. Byłeś cudownym szefem, mistrzem, przyjacielem. Nigdy nie byłeś obojętny na los drugiego człowieka. Dziś serce mi pęka. Żegnaj Adasiu

 

W polskiej miejscowości została zaatakowana 12-latka. Ma poważne rany, trwa walka o jej zdrowie Klient nagrał kasjerkę w Lidlu. Internauci nie dowierzali własnym oczom. Wideo ma 26,4 miliona wyświetleń

Kim był Adam Gocel?

Adam Gocel był dziennikarzem, który przez większość swojej kariery pracował dla TVP i Polskiego Radia. Najbardziej kojarzony może być ze swojego autorskiego programu pod tytułem “Piłkarska kadra czeka”. 

W jego ramach prezentował ćwiczenia dla młodych adeptów tego sportu i przede wszystkim popularyzował go wśród młodzieży. Show było transmitowane na antenie TVP przez 8 lat.

ZOBACZ TEŻ: Hanna Gucwińska w ostatnich dniach często to mówiła. Czuła, że jej czas się kończy?
 

Widzowie żegnają Adama Gocela

W sieci już pojawiło się sporo komentarzy dotyczących śmierci Gocela. Widzowie, którzy chętnie go oglądali przed laty, nie mogą go odżałować. Nie brakuje pięknych i wzruszających kondolencji.

  • Smutno, wyludnia się stary korytarz
  • Wielki żal. Adam był cudownym popularyzatorem sportu
  • Adamie, Mistrzu szukaj talentów tam na górze
  • Pamiętam Adama jeszcze ze starych radiowych czasów. Niech spoczywa w spokoju

Źródło: Telemagazyn

Tagi: tvp
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik