Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje gwiazda kultowego "Grease". Susan Buckner miała 72 lata
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 08.05.2024 13:41

Nie żyje gwiazda kultowego "Grease". Susan Buckner miała 72 lata

Susane Buckner
Fot: canva/YouTube ABC7

Susan Buckner to aktorka, którą absolutnie znają wszyscy, którzy oglądali kultowy musical ”Grease”. Gwiazda, która wcielała się w rolę Patty Simcox zmarła w Miami. Zgon nastąpił 2 maja 2024 roku. Informacje o jej śmierci dopiero teraz przekazano do mediów.

Życie Susan Bucnker

Susan urodziła się w 1952 roku w Seattle. Jako nastolatka dobyła tytuł Miss Waszyngtonu. Reprezentowała później stan w konkursie Miss America. Dołączyła do zespołu The Golldiggers, który występował w programie ”The Dean Martin Show”. Jednak nie tylko, ponieważ fani znają ją także z programów u boku Cher i byłego partnera Sonny’ego.

Prowadziła teatr szkolny na Florydzie. Uczyła także tańca. Doczekała się dwójki dzieci i trojga wnucząt.

"Poważne złamanie zasad". Podczas występu Luny doszło do incydentu Z domu Patrycji Markowskiej napływają wieści. Syn dowiedział się pierwszy

Kariera Susane Buckner

Susane przez całe swoje życie wystąpiła w trzech dużych produkcjach. Zadebiutowała w 1976 roku na dużym ekranie w filmie ”The First Nudne Musical” jako tancerka. Rozpoznawalność dał jej dopiero ”Grease”. Wcieliła się w rolę Patricii Simocox. 

3415a.jpeg
Fot. AKPA, Maren Jensen, Sharon Stone, Susan Buckner

Aktorka występowała również w sporej ilości seriali telewizyjnych: ”Police Woman”, ”Switch”, ”Starsky & Hutch” czy ”Tle Love Boat".

Nie żyje gwiazda "Grease"

O tym, że Susan Bucker nie żyje, poinformowała przedstawiciela rodziny. Aktorka zmarła 2 maja 2024 roku w wieku 72 lat. Do samego końca przy Bucker był jej partner Al.

Niestety w komunikacie przekazanym do mediów, nie napisano, jaka była przyczyna zgonu 72-letniej celebrytki.