Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje aktor znany z ,,Rodziny Addamsów”. ,,Zmarł zaledwie kilka godzin temu”
Marta Kulik
Marta Kulik 19.04.2021 12:23

Nie żyje aktor znany z ,,Rodziny Addamsów”. ,,Zmarł zaledwie kilka godzin temu”

dziennikarka
Zdjęcie ilustracyjne, Obraz summa z Pixabay

Nie żyje Felix Silla. Aktor zagrał kultową rolę w filmie Rodzina Addamsów – wcielił się w postać kuzyna Cosia. Artysta chorował na nowotwór. Zmarł zaledwie kilka godzin temu – napisał jego przyjaciel Gil Gerard.

Felix Silla zmagał się z rakiem trzustki. Aktor zmarł w wieku 84 lat. Widzowie znali go także z filmów takich jak Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi, Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Star Trek, E.T. czy Kosmiczne jaja.

Rodzina Addamsów: Nie żyje Felix Silla

Felix Silla był kultowym, charakterystycznym aktorem. Ponieważ miał 1,19 metra często był dublerem dzieci. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 2018 roku, w filmie Meet Slate.

Felix zmarł zaledwie kilka godzin temu i jedyna dobra rzecz, jaką mogę wyciągnąć z jego śmierci, to to, że już nie cierpi. Będzie mi go strasznie brakować, szczególnie wspaniałego czasu, jaki spędziliśmy na panelach fanowskich. Samego tego, jak mówił mi, żebym ,,się pi***olił” – napisał Gil Gerard.

Zmarły artysta był także muzykiem. Należał do zespołu The Original Harmonica Band. Miał trójkę dzieci. Jego odejście to ogromny cios dla wszystkich fanów, którzy pokochali go za niezapomniane role.

Zobacz zdjęcie:

‚The Addams Family’ star Felix Silla died after a battle with pancreatic cancer.

Opublikowany przez TMZ Piątek, 16 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl