Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
Kinga Majewska
Kinga Majewska 17.06.2020 10:39

Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka

gogglebox
Fot. pixabay.com

Nie żyje niezwykły muzyk, miał tylko 28 lat. W środę 16 czerwca bieżącego roku zmarł Yohan, piosenkarz koreańskiej grupy TST (Top Secret). Członek zespołu był uwielbiany na całym świecie. Mężczyzna zmarł niespodziewanie, a przyczyny jego śmierci są nadal nieznane. O tragicznej wiadomości media zostały poinformowane dopiero dziś.

Nie żyje niezwykły mężczyzna, który swoją muzyką podbił wiele serc. Yohan z koreańskiego boysbandu TST był uwielbiany przez wielu. To smutne, gdy tak niezwykłe osoby odchodzą z tego świata. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłego.

Nie żyje członek zespołu TST

Z doniesień mediów wynika, że Yohan zmarł bardzo niespodziewanie wczoraj tj. 16 czerwca 2020 roku. Dwa miesiące temu znany muzyk skończył dopiero 28 lat. O jego śmierci poinformował serwis soompi.com.

Przyczyny piosenkarza, który tak naprawdę nazywał się Kim Jeong-Hwan są nadal nie znane, a sprawa jest badana. Jego pogrzeb najprawdopodobniej odbędzie się w czwartek 18 czerwca.

Kim był Yohan?

Yohan był znanym koreańskim wokalistom, który na scenie muzycznej zadebiutował już w 2015 roku. Jego niezwykły głos potrafił poruszyć miliony. Kiedy Kim Jeong-Hwan, dołączył do TST – zespołu, który wcześniej funkcjonował pod nazwą Top Secret, zyskał rozgłos.

Do największych hitów boysbandu należą takie utwory jak Time’s Up, który był ich debiutancką piosenką oraz Paradise wydany w 2018 roku. Fani wokalisty są zdruzgotani.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje

Nie żyje znany muzyk Yohan.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znany z programów TVP, TVN i Polsatu muzyk przyznał, że jest gejem. Niespodziewany coming out w polskim show-biznesie
  2. Wnuk byłego prezydenta Polski skazany. Pobił turystę
  3. Nastolatka włożyła sobie do ust palec policjanta. Po chwili wydarzyła się niedopuszczalna rzecz
  4. GIF wycofuje znane leki. Doszło do pomyłki, w opakowaniach były inne środki
  5. Zostawiła niemowlę ze swoim partnerem. Mężczyzna wysłał jej nagranie, kobieta nie mogła uwierzyć co zrobił
  6. Popularny aktor zmarł 2 dni temu. Rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje kolejny członek jego rodziny

Źródło: eska.pl