Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Największe media podają dalej tragiczną informację. Nie żyje uwielbiany muzyk, walczył do samego końca z nowotworem
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 14.11.2020 19:58

Największe media podają dalej tragiczną informację. Nie żyje uwielbiany muzyk, walczył do samego końca z nowotworem

Granica z Białorusią
Fot. redakcja Lelum.pl

Nie żyje Doug Supernaw. Amerykański muzyk country, autor wielkiego przeboju I Don’t Call Him Daddy. Informacja o jego śmierci pojawiła się na jego profilu na Facebooku. Muzyk miał 60 lat, cierpiał na chorobę nowotworową, miał liczne przerzuty.

Doug Supernaw zmarł w swoim domu w Teksasie. Informację o jego śmierci przekazują największe media. To ogromna strata dla fanów muzyki country, dla których muzyk był jedną z największych gwiazd tego gatunku.

Nie żyje Doug Supernaw

Doug Supernaw poznał dramatyczną diagnozę w tamtym roku. Chorował na raka IV stopnia, miał nowotwór pęcherza z licznymi przerzutami do płuc, mózgu i kręgosłupa. Fani byli wstrząśnięci tą informacją, bardzo wspierali swojego ukochanego muzyka.

Dough Supernaw urodził się w Bryan w Teksasie, tam też rozpoczął swoją karierę. Fani country znają artystę przede wszystkim z wielkich przebojów Reno i I Don’t Call Him Daddy,które znalazły się na jego debiutanckiej płycie Red and Rio Grande wydanej w roku 1993.

W oświadczeniu, które zamieszczono na Facebooku, czytamy, że muzyk odszedł pełen spokoju w swoim domu w Teksasie 13 listopada 2020.

  1. Przywieźli dziecko do szpitala. Kiedy lekarz zobaczył, co ma w brzuchu, pobladł. Teraz alarmuje wszystkich rodziców
  2. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. „Świat się zmienia na naszych oczach”
  3. Dagmara Kaźmierska z trudem powstrzymywała łzy. Przekazała fanom smutną wiadomość, nikt nie wiedział, co przeżywa po śmierci babci

Kim był Doug Supernaw?

Doug Supernaw był muzykiem country, wydał cztery solowe płyty, umieszczając na każdej z nich utwory, które szybko stawały się przebojami.

Oprócz wspomnianych wyżej utworów był znany także z What’ll You Do About Me i Not Enough Hours in the Night, które znalazły się na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych.

W 1999 roku zrobił sobie przerwę od występów i nagrywania. Powrócił w 2016 roku, grając w lokalnych klubach w rodzinnym Teksasie. W roku 2017 nawiązał współpracę z niezależną wytwórnią B&G Records.

Wówczas pojawiła się publikacja jego największych hitów, płyta nosi nazwę po prostu Greatest Hits, a ukazała się 1 kwietnia 2017 roku. Na krążku znalazły się dwie nowe piosenki, które Amerykanie bardzo polubili Here’s My Heart i The Company I keep.

Doug Supernaw pozostawił trzecią żonę, dzieci i wnuczęta. Fani pozostawiają pod jego nagraniami w sieci liczne kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Opublikowany przez Douga Supernaw Piątek, 13 listopada 2020

Fani uwielbiali piosenki Supernawa. Wiele z nich jest przebojami gatunku country.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Ministerstwo przekaże ogromne pieniądze na pomoc polskim gwiazdom. Mnóstwo znanych nazwisk na liście
  4. Cała prawda o małżeństwie Rafała Trzaskowskiego. Żona ujawniła, co naprawdę się dzieje
  5. Kasia Cichopek chciała pokazać kuchnie, a pokazała twarz córki. Niesłychane, 7-latka jest przeurocza
  6. Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz
  7. Anna Lewandowska dodała wymowne zdjęcie. Fani oszaleli, rodzina się powiększyła? (FOTO)

Źródło: muzyka.interia.pl, wikipedia.org

Tagi: nie żyje