Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Tony Hendra. Smutną wiadomość przekazała żona aktora
Marta Kulik
Marta Kulik 09.03.2021 09:46

Nie żyje Tony Hendra. Smutną wiadomość przekazała żona aktora

nie żyje
By Invertzoo – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=35464476

Nie żyje Tony Hendra, urodzony w Anglii satyryk, aktor, pisarz miał 79 lat. Informację o jego śmierci przekazała jego żona Carla, w rozmowie z New York Times kobieta ujawniła też przyczynę zgonu artysty.

Tony Hendra nie żyje. Aktor zmagał się z poważną chorobą – cierpiał na stwardnienie zanikowe boczne. Fani są wstrząśnięci wiadomością o odejściu gwiazdora wielu słynnych produkcji.

Tony Hendra nie żyje

Z Carlą, która poinformowała świat o śmierci, Hendra miał troje dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Judith Christmas miał także dwie córki. Z drugą żoną mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie zmarł.

Aktor znany był z udziału w produkcjach takich jak Oto Spinal Tap, Prawdziwa blondynka, Policjanci z Miami, Suits, Prawo i porządek czy Your Pretty Face Is Going To Hell. Ostatnia z wymienionych powstała w 2019 roku i była ostatnią, w jakiej wziął udział Hendra.

Jak przekazała żona, śmierć nastąpiła 4 marca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor był oskarżany przez córkę

W 2004 roku wybuchł skandal z udziałem aktora, po tym jak córka z pierwszego małżeństwa oskarżyła go o molestowanie. Jessica Hendra przesłała do The New York Times artykuł, który jednak nie został opublikowany.

Mimo to redakcja zrobiła własne śledztwo. Dziennikarz, który spotkał się z terapeutami dziewczyny, jej matką i przyjaciółmi ujawnił, że każda z tych osób słyszała inną wersję wydarzeń.

Były chłopak Jessici zdradził, że nigdy nie wspominała mu o problemach z ojcem i dodał, że była bardzo niestabilna emocjonalnie.

Mimo wszystko na łamach The New York Times opublikowano historię. Aktor oświadczył, że zarzuty nie są prawdziwe. W 2005 roku Jessica Hendra wraz z dziennikarzem USA Today Blake’em Morrisonem napisała książkę pt. How to Cook Your Daughter, w której nie wycofała swoich zarzutów.

Tony Hendra to niejedyna osoba, która w ostatnim czasie zmarła z powodu ciężkiej choroby. Więcej >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

nie żyje

Nie żyje Tony Hendra.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: film.wp.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?