Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje gwiazda hitów na TVN i Polsacie. Uwielbiana aktorka zmarła w swoim domu
Marta Kulik
Marta Kulik 08.01.2021 16:35

Nie żyje gwiazda hitów na TVN i Polsacie. Uwielbiana aktorka zmarła w swoim domu

Gavam O'Herlihy
fot. pixabay.com/DUOTONE_

Nie żyje amerykańska aktorka, którą bardzo często widzieliśmy w polskiej telewizji. Największe stacje takie jak TVN i Polsat wielokrotnie emitowały filmy i seriale z jej udziałem. Marion Ramsey grała w hitach takich jak Akademia policyjna, MacGyver czy Beverly Hills 90210. Miała 73 lata, zmarła w swoim domu w Los Angeles.

Nie żyje Marion Ramsey, gwiazda Broadwayu i wielu kultowych produkcji uwielbianych przez widzów na całym świecie. Media donoszą, że aktorka chorowała, nikt z bliskich jednak nie podał oficjalnej przyczyny śmierci.

Marion Ramsey nie żyje

Popularna aktorka zmarła w swoim domu w czwartek rano, tę tragiczną informację przekazał jej menadżer. Poruszający wpis pojawił się także na instagramowym profilu agencji reprezentującej aktorkę:

Z ciężkim sercem informujemy o odejściu jednej z naszych drogich klientek, Marion Ramsey. […] Jej pasja do występowania i dzielenia się sercem była ogromna. Marion niosła ze sobą dobroć i światło, które wypełniało pokój, w którym się zjawiała. Jego zgaszenie już jest odczuwalne przez tych, którzy ją dobrze znali. Będziemy za nią tęsknić i już zawsze kochać – napisano w oświadczeniu.

Fani z całego świata są zdruzgotani informacją, nikt nie spodziewał się śmierci utalentowanej i podziwianej gwiazdy. Mimo że Marion Ramsey ostatni raz na ekranie pojawiła się ponad dwa lata temu, widzowie nigdy o niej nie zapomnieli i cały czas mieli nadzieję na jej powrót do zawodu.

Kim była Marion Ramsey?

Marion Ramsey była amerykańską aktorką, która swoją karierę zaczynała w teatrze. W 1964 roku wystąpiła w musicalu Hello, Dolly!, a w latach 70. podziwiano ją już w teatrze, kinie i telewizji.

Światową sławę przyniosła jej rola zabawnej Laverne Hooks w serii filmów Akademia Policyjna. Gwiazda nie wystąpiła jedynie w ostatniej, siódmej części pt. Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie.

Aktorka wzięła udział także w produkcjach takich jak: The Jeffersons, MacGyver, Beverly Hills 90210, Pomoc domowa, Przepis na kataklizm, Cos, Sekrety rodzinne czy Lord Help Us.

To ona dubbingowała postać D.I. Holler w Rodzinie Addamsów od 1992 do 1993 roku. Po raz ostatni na ekranie pojawiła się w 2018 roku w filmie When I Sing.

Niestety, to nie jedyna smutna wiadomość, jaka dotarła do nas w ostatnim czasie. 1 stycznia zmarł George Gerdes, aktor Z Archiwum X, Siódmego Nieba czy serialu Strażnik Teksasu.

Zobacz zdjęcia:

nie żyje

Marion Ramsey nie żyje.

nie żyje

Aktorka miała 73 lata.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: