Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne informacje właśnie obiegły media. Niestety, nie żyje, fani są zrozpaczeni
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.08.2020 15:43

Smutne informacje właśnie obiegły media. Niestety, nie żyje, fani są zrozpaczeni

Jolanta Lothe
David Tomaseti / Unsplash

Nie żyje wybitna kobieta, która była znana na całym świecie. Zasłynęła dzięki jednej rzeczy, która dała jej nieśmiertelną sławę. Wszyscy będziemy pamiętać o niej przez długi czas. Wiele zawdzięczamy tej niezwykłej jednostce, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Fani są zrozpaczeni, wciąż nie mogą uwierzyć, że nie ma jej już wśród nas.

Nie żyje niezwykle ceniona kobieta, która zyskała sławę na całym świecie. Wszystko dzięki jednej rzeźbie, która odmieniła oblicze szwajcarskiego miasta.

Nie żyje wybitna kobieta

Nie żyje wspaniała kobieta, niezwykła, zjawiskowa i bardzo utalentowana. Jak podaje portal interia.muzyka.pl, odeszła w wieku 91 lat. Swoje ostatnie chwile spędziła w Londynie. Mowa o niezastąpionej Irenie Sedleckiej, autorce słynnej rzeźby Freddiego Mercury’ego, wykonanej z brązu.

To właśnie dzięki niej w latach 90′ zasłynęła wśród wielbicieli rocka. Słynna rzeźba znajduje się dokładnie w Montreaux nad Jeziorem Genewskim w Szwajcarii i zachwyca wszystkich odwiedzających.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Kim była Irena Sedlecká?

Irena Sedlecká była czeską rzeźbiarką. Wciąż ciężko uwierzyć, że nie ma jej już wśród nas. Ta wybitna kobieta mogła poszczycić się niebywałym talentem, jednak niestety odeszła do wieczności. Ostatnie chwile swojego życia spędziła w Londynie, jednak przez 91 lat miała okazję pomieszkiwać w różnych miejscach.

W 1967 roku wraz z rodziną przeniosła się z Czech do Wielkiej Brytanii. Po drodze mijając, Jugosławię, Włochy a także Francję. Kiedy ostatecznie dotarli na wyspy, osiedlili się już tam na stałe.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie niezwykłej artystki, niech spoczywa w pokoju.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik