Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.03.2022 19:39

Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś

Anna Kalczyńska
Fot. Screen: Instagram/annakalczynskam

Anna Kalczyńska podjęła poważną decyzję. Od dziś nie zobaczymy już zdjęć gwiazdy na Instagramie. Fani będą musieli pogodzić się z nagłą zmianą, zapowiedzianą na profilu prezenterki.

Anna Kalczyńska w ostatnich latach dała się nam poznać, jako otwarta i profesjonalna prowadząca programu „Dzień Dobry TVN”. Niejednokrotnie na antenie przeprowadzała poważne i trudne rozmowy z różnymi gośćmi, ale jedna z ostatnich rozmów kompletnie wytrąciła ją z równowagi.

Temat dotyczył najmłodszych ofiar rosyjskiego ataku na Ukrainę. Zaproszona do studia Natalia Kukulska opowiadała o działaniu i potrzebach SOS Wiosek Dziecięcych oraz o dramatycznej sytuacji dzieci i młodzieży szukających schronienia przed wojną. W pewnym momencie Annie Kalczyńskiej po prostu załamał się głos.

— Aż głos mi więźnie w gardle, gdy mam powiedzieć to zdanie, ale tak jak słyszeliśmy przed chwilą… Dzieci cały czas mają nadzieją, że wrócą do domu — mówiła z trudem, aż z odsieczą i pocieszającym gestem ruszył współprowadzący Andrzej Sołtysik, który podsumował rozmowę wyrażając, że również dzieli tę nadzieję.

Anna Kalczyńska zapowiedziała zmiany. Nie zobaczymy już zdjęć dziennikarki

Nie ma wątpliwości, że Anna Kalczyńska bardzo przejmuje się losem uchodźców i wszystkich obywateli Ukrainy, zwłaszcza tych najmłodszych. Gwiazda nie tylko wzruszyła się losem przedstawianych w materiale dzieci, ale też małej bohaterki filmu, który zdominował internet. Media rozpowszechniały, jak zamknięta w schronie dziewczynka zaczyna śpiewać popularną piosenkę z bajki „Mam tę moc”.

Nie mogę uwierzyć w te obrazy, nie mogę ukryć łez przed moimi dziećmi. Amelka chowa się pod ziemią przed rosyjskimi bombami. Hanię przytulam na zielonej mazowieckiej wsi, nad nami jest spokojne niebo — wyznała Anna Kalczyńska.

Gwiazda TVN Od samego początku inwazji mocno zaangażowała się w pomoc poprzez media społecznościowe. Teraz jednak postanowiła wynieść swoje działania na zupełnie nowy poziom.

Na Instastory zamieściła relację, w której powiadomiła, że od dziś swoje konto poświęci całkowicie wspieraniu i organizowaniu środków, mieszkań i transportu dla uchodźców. Dla fanów może to oznaczać, że na profilu nie będą się już pojawiać zdjęcia i prywatne komentarze dziennikarki.

Moi Kochani. Ten profil będzie od dziś służył pomocy Ukraińcom, będę koordynować i przekierowywać pomoc, prosić o nią, żebyśmy razem mogli działać — wyjaśniła we wpisie.

Niemal od razu w relacji zaczęły pojawiać się kolejne ogłoszenia i informacje o kolejnych potrzebujących. Jak się okazało, fani także rzucili się do pomocy. Anna Kalczyńska udostępniła liczne wiadomości, które otrzymała od internautów.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Farna nadała córce niepolskie imię. Wyborem przebiła Michała Wiśniewskiego
  2. Nietypowe wydanie „Pytania na śniadanie” z okazji Dnia Mężczyzn. Niecodzienny widok uderzył od pierwszej minuty
  3. Oburzenie przed 2. odcinkiem TTBZ. Widok Zenka Martyniuka doprowadził niektórych do wściekłości

Źródło: kobieta.pl