Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Michał Fitz
Michał Fitz 22.05.2023 18:18

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy

Joanna Liszowska
fot. KAPiF

Joanna Liszowska należy do tych gwiazd, które są bardzo silnie kojarzone z konkretnym wyglądem. Jej burza blond loków jest w zasadzie tak samo popularna jak ona sama. Jak się jednak okazuje, to, co widzimy w filmach i na ściankach, nie do końca jest prawdą.

Aktorka pokazała się bowiem fanom w domowej wersji siebie. Choć prezentuje się nieco inaczej, obserwujący i tak są nią zachwyceni.

Joanna Liszowska w naturalnej odsłonie

Joanna Liszowska nie spina się, by również w mediach społecznościowych wyglądać nieskazitelnie i idealnie. Ceni naturalne piękno, dlatego od czasu do czasu publikuje materiały, na których próżno szukać makijażu czy innych efektów, które mają podkręcić jej wygląd.

Choć przed kamerą i aparatem zwykle ma rozpuszczone loki, prywatnie raczej wiąże włosy. Już to wystarczy, by jej twarz wyglądała inaczej. Fryzura potrafi bowiem wiele zmienić, szczególnie gdy jest tak objętościowa.

 

Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

Joanna Liszowska nie wygląda na swój wiek

Aktorka w tym roku skończy 45 lat i śmiało można przyznać, że nawet bez makijażu na tyle nie wygląda. Ma wyjątkowo zadbaną cerę, na której oczywiście widać pewne niedoskonałości, ale te na pewno są mniejsze, niż u wielu jej rówieśniczek.

Na publikowanych przez Liszowską zdjęciach bez make-up'u widać także, że ta nie poddawała się żadnym, przesadnym zabiegom medycyny estetycznej. Jej twarz wygląda naturalnie i próżno doszukiwać się napompowanych ust, czy naciągniętej skóry.

Fani zachwyceni Joanną Liszowską

Praktycznie przy każdej okazji, gdy Joanna Liszowska publikuje zdjęcie w naturalnej odsłonie, fani dają jej znać, jak dobrze się prezentuje. Doceniają fakt, że aktorka nie zakrzywia rzeczywistości i nie tuszuje swoich drobnych niedoskonałości.

- Bez makijażu wygląda pani jak dziecko. Piękna i bardzo młoda — komplementuje jedna z fanek.

- Super i dużo młodziej bez tego tynku — dodaje kolejna.

- Śliczne naturalne zdjęcie — zachwala następna osoba. 

Zobacz post: